2737
2734

و با عقلتون برای عشق عاشقی و زندگی تصمیم بگیرید چون بعدش خیلی پشیمونی و زندگی اونجور ک میخواهین پیش نمیره ۹۹ درصد مواقع مطمئنم ❤️‍🩹❤️‍🩹

خدایا یعنی میشه منم لایق مادر شدن بدونی خودت کمکم کن 💖💖💖💖💜💜💜💜

کااااش منم برمیگشتم عقب 

عاقلانه تر برای زندگیم تصمیم میگرفتم 😔

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کاش کاش کاش منم

من امشب خیلی دلم پره...

تایپیکت باب دل من بود 🥺

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
منکه با عقل رفتم جلو الان پشیمونم چه برسه اگه با عقلم نبود خیلی دقت کنید حرف یه روز دو روز نیس باید ...

من باتوجه به حرف خونواده م بود اصلا دل خودم نبود

خیلی وقتها میگم کاش حرف دلمو گوش میدادم اگر پشیمونم میشدم یه لعنت بر خودم میفرستادم

2738
من باتوجه به حرف خونواده م بود اصلا دل خودم نبود خیلی وقتها میگم کاش حرف دلمو گوش میدادم اگر پشیمون ...

چقدر من هر روز لعنت ب خودم میدم خدا خودت کمکم کن

می‌دونی مشاور من میگف ماهیت تصمیم پشیمونیه

تو هر مسیری توی زندگیت میرفتی یه جایی فرق می‌داشت و میگفتی کاش اون مسیرو می‌رفتم و این کاملا طبیعیه

تو این مسیرو انتخاب کردی پس پاش واستا و سعیتو بکن

می‌دونی مشاور من میگف ماهیت تصمیم پشیمونیه تو هر مسیری توی زندگیت میرفتی یه جایی فرق می‌داشت و میگف ...

چقدر سعی آخه بعضی مواقع واقعا خیلی از آدمها میتونن بد باشن و فقط فکر خودشون هستن اگرم دلی رو بشکونم عین خیالشون نیس و تو اون مسیر اون مقصر زندگی تو میشه