2737
2739
عنوان

خیلی ختم و چله برداشتم

263 بازدید | 46 پست

برای ازدواج. اما قسمتم نشد. 36 سالمه. تازگیا هر چله ای میگیرم وسطش ناامید میشم و ول میکنم. با اینکه معتقدم هر چی خدا بخواد میشه اما انگار از اعماق وجودم اینو باور ندارم. یه چیز دیگه م اینه که میخوام مراقبت کنم که موقع چله ها گناهی ازم سر نزنه. بعد یهو که غیبت میکنم یا گناه دیگه، عصبی میشم و پرخاش میکنم. اصا نمیدونم چیکار کنم. ازینور میخوام چله بگیرم، ازینور از نظر روحی کشش ندارم. از این وضع خسته شدم.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ی حاج اقای رایگان انجام میده بهش ی زنگ بزن 

شمارشو دارید؟

اگه اینو دیدی، لطفا یه صلوات بفرست به اونی که دوسش دارم برسم. میدونی انتظار واسه عشق سخته. صبر همیشه جواب میده ولی موقعی که حرف از احساس و عواطف میشه انتظار انگار گره کوریه که باز نمیشه . امیدوارم به چیزی که تو دلته برسی🤍
2740
میدونم خیلی سخته امیدوارم هر چه زودتر یه ازدواج عالی نصیبت بشه که همه بگن ازدواج نکرد نکرد وقتی کرد ...

انشالله

منم برات دعا میکنم عزیزم. انشالله نصیبتون بشه یه همسفر خوب و با ایمان

میگن ایه ۷۴ سوره فرقان بخونید

خوندم

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
عزیزم منم ۳۴ سالمه مجردم تصمیم دارم برای ازدواج خوب چله بردارم.  چله چی برداشتین؟ شاید سخته

چله احزاب و طه خوبه

و مدام ایه ربنا هب لنا من ازواجنا ....... رو لبتون باشه

آیه کاملش رو از نت پیدا کنید.

لطفا لایک نکنید.
چرا جور نمیشه؟خواستگارات خوب نیستن؟

معمولی هستن. نمیپسندن منو

2706