2733
2734
عنوان

هفته ۲۹ بارداری و سرفه شدید

33 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من الان ۲۹ هفته هستم دو سه روز شده خیلی سرفه خشک دارم ، خیلی اذیت میشم بعضی وقتا از شدت سرفه شکمم درد میگیره. امروز هم پسرم رو بردم دکتر عمومی همون قدر نکرد گلو و گوش بچه رو چک کنه هیچی دارو نداد فقط یه امپول داد که دیگه بچه بالا نیاره و پودر ا اس آر که اگه اسهال بشه بدم بهش. برای همین دیدم چیزی بلد نیست دیگه خودم نرفتم پیشش. کسی تجربه ای داره؟

الان دم عید اکثر متخصص ها رفتن مرخصی. به سامانه ۴۰۳۰ هم زنگ زدم کمکی نکرد گفت باید بری دکتر که معاینه کنه. آخه کدوم دکتر برم دکتری که نکرد بچه م رو قشنگ معاینه کنه؟ یه سوال پرسیدم ازش که پسرم ماست خیلی دوست داره الان میتونه بخوره؟ برداشته میگه سطح سوادت چقدره؟ بدم میاد از اینایی که فقط خودشون رو باسواد میدونن. آخه یکی نیست بهش بگه به سواد من چیکار داری؟ تو جوابت رو بده

عزیزم منم چند بار توبارداری سرما خوردم معمولا بجز استامینوفن برا موقع تب چیزی نمیدن من سرفه هام با عسل اروم تر میشد امتحان کن انشالله براتوام موثر باشه اما زیاده روی نکنی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728