2737
2739
عنوان

بخیه سزارین😭

103 بازدید | 16 پست

سلام

من الان ۸ روزه زایمان کردم

بالای بخیه های سمت راستم سفت شده و درد داره اونقدر که اثر دیکلوفناک میره دیگه نمیتونم راه برم 

کسی تجربه اشو داره 

دکترم نمیشینه تا ۲۰ فروردین

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘

ظاهر بخیه ها خوبه عفونت ترشح و ....نداره 

از داخل زیرشون سفت شده

کسی تجربه داره بهم بگه خدا خدا خیرتون بده

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برو اورژانس مامایی اونا به دکترت زنم میزنند

بیمارستانی که زایمان کردم؟

2731
یکم با پواد آد چربش کن روخط شاید چون داره بسته میشه نخ بخیه گیر کرده تو زخم خشک شده

یوقت بخیه ها ازتو عفونت نکرده؟

2740

نمیدونم برای شما هم مثل من باشه یا نه

ولی سزارین دومم بخیه هام بشدت احساس کشیدگی و سفتی داشت،چند روز تحمل کردم ،رفتم درمانگاه که بکشم

گفت باید زودتر میومدی چون بخیه هات جوش خوردن و خشک شده بودن اگه دیرتر میومدی خطر داشت شماهم یه درمانگاه برو شاید وقت کشیدن شون باشه

اگه چرک خشک کن رو سروقت خوردی ک با سشوار خشک کردی  چرک نمیکنه خیالت راحت

نه سر وقت خوردم 

ظاهر بخیه ها مشکلی نداره حتی ورمش از رو مشخص نیست ازتو دست بزنی مشخصه

دست نزن عزیزم،اون گوشت تازه هست من بعد از دوسال هموز از داخل کمی سفت هست

یه طرفش سفته یا کلش؟

2706