2733
2734

سلام 

مثلا چند تا سوال دارم 

شما از کابینت زیر کابینت هم استفاده میکنید؟ من فقط شوینده میذارم چون حس میکنم کثیفه

بعد مثلا وقتی تعداد کابینت ها کمه، شما مواد غذایی و ماکارانی و رشته آش و حبوبات و اینا رو کجا میذارید؟ 

یا یه سوال دیگه، خونه آپارتمانی وقتی هم اتاق خواباش کوچیکه هم تراسش، بند رخت رو کجا میذارید بعد از لباس شستن؟ وسط سالن؟!

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من چون جام کمه حبوباتم که زیاد باشه میذارم یخچال .روغن تاید مواد شوینده هم همیشه تو کمد دیواره مخصوص این چیزا گذاشتم.

لباسمم فرقی ندارن کجا بذارم پذیرایی اتاق تراس چون خونم کوچیکه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

توی خونه طناب کشیدم راحت

حبوبات وبرنج توی بطری نوشابه توی انبار

آش وماکارنی توی کابینت دیواری یاتوی اجاق گاز

شوینده کابینت سینک چون خوشم نمیاداونجاچیزدیگه ای بزارم

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

من میله آپارتمانی دارم،میذارم تو تراس

از کابینت زیر ظرفشویی فقط برای شوینده ها و اسکاچ و صابون و شامپو و...استفاده میکنم،اونجا نگه میدارم...ظرف و ظروف نمیذارم🦋

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2738