2733
2739
عنوان

خداروشکرباورم نمیشه زایمان کردم

223 بازدید | 27 پست

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜

بسلامتی ایشالا‌..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر . چشمتون روشن ✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨🩷✨

کاربر قدیمی (سروینم)هستم🌸🩷متاهل🩷🌸یه تازه عروس که قراره خرداد ماه برم سر خونه زندگیم🩷🌸
2742
وای عزیزم مبارک باشه😍🥺😍😍 انشاالله قسمت منم بشه این روزا🥲😍

انشاءالله که بزودی زودمیرسه این روزاااا

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
2740

ای جااانم به سلامتی مبارک باشه قدم نو رسیده مبارک 

ان شالله فسقلی خوش قدم باشه براتون 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
بسلامتی کی کجا

قربونت...سشنبه شب..بیمارستان..  

مبارک باشه عزیزم . خوش به حالت هفته چند زایمان کردی ؟ من هفته ۳۶ هستم

اخراتموم نمیشه ککککه..من هفته۳۸

2706