2752
2734
عنوان

واسه عید چیکارا کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نی نی بگو بگو دوسه روز دیگه تو شکمت دووم بیاره تا ۴۰۳بشه

آره والا 

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...

من از یکماه قبل کند دیواری و کابینت و کشو هارو تمیز کردم 

نودوسه روز اخیر هم لباس اضافی و وسایل و مجسمه های که نمی‌خواستم ریختم دور 

امروز هم همه گوشه و کنار هارو جارو زدم و گرد گیری کردم 

فقط مونده روزمرگی های ساده مثل ظرف شستن

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
من میخوام کفش بگیرم ولی پاهام ورم داره حالا میگم الان بگیرم بعداز زایمان تنگ نشه چون نمیتونم واقعا د ...

منم همه چیم اندازم نیس اما کفشام اندازمه

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
فقط تمیز کردم همسرم امروز صبح از مسافرت اومده خسته ست استراحت کنه پاشیم بریم خرید 

خرید خوراکی یا لباس؟