2737
2734
عنوان

ی جاری داری ک خیلی منو اذیت میکنهه

146 بازدید | 17 پست

ی مهمونی یجایی مثلا ی حرفی میزنم ک اصلا ب این ربط نداره یهوو الکی پاچه منو میگیره هرلباسی بخرم عینا میره میخره پشت سرم حرفای الکی میگه من واقعا نمیدونم چکنم چندبارشده کمرنگ شدم محلش ندادم ولی فایده نداره شماراه حل بدید توروخدا

In the neme of god
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ی خیاط خوب پیدا کن برات لباس ها تَک بدوزه

ضایع میشه

ی هنر خوب یاد بگیر

که سختش باشه نتونه و ضایع شه این دوتا ب ذهنم رسید

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

یعنی دقیق مثل من 

ما دیشب دعوت  بودم خونه مادر شوهرم 

جاریم با مامانش اومد چون اون هنوز عقد هم نیس 

بعد منو شوهرم یکم دیر تر رفتیم چون شوهرم شیفته بود 

بعد وقتی منو شوهرم وارد شدیم از بزرگو‌ کوچیک جلو‌پامو بلند شدن سلام کردن 

اون دوتا جاریم سرو انداخت پایین مامانش هم خودشو زد به افطاری خوردن منم وقتی میخاستم خدافظی کنم که برم خونم  با همه خدافظی کردم جز این دوتا ردیف دست همه رو گرفتم جز این دوتا 

چطوری منم جای خواهرت بگو چکنم 

اگر پشت سرت حرف زد روش بیار این میبینه تو ارومی پاچه میگیره اگر پرید بهت بی دلیل بهش بگو یعتی چی اخمات هم بکش توهم  بگو راجب تو نبود امدی زرتی نظر دادی دوبار این کارا کن ادب بشه مظلوم نباش

2740
اگر پشت سرت حرف زد روش بیار این میبینه تو ارومی پاچه میگیره اگر پرید بهت بی دلیل بهش بگو یعتی چی اخم ...

تای چیزی میشه ازحقم دفاع کنم همه بمن میگن ساکت باش ولش کن میگن.خسته شدم اینقد بدم میاد باهاش حرف بزنم 

In the neme of god

مثلا خواهر شوهرم به جاریم‌ می‌گفت که بردارش (یعنی برای شوهرم ) غذاهای مثل سالاد ماکارونی سالاد اولیه اینا بیشتر دوست داره 

مامان جاریم‌ زیر چشمی نگاه من میکرد با صدای بلند می‌گفت نهههههه دااااامااااد مننننن فقققققط کبااااب میییییخوررره 

بعد همه بهش گفتن تو میدونی یا اینکه که خواهرشه ضایع شد بنده خدا خخ

تای چیزی میشه ازحقم دفاع کنم همه بمن میگن ساکت باش ولش کن میگن.خسته شدم اینقد بدم میاد باهاش حرف بزن ...

وثتب اون حرف زد تو بهش بگو ساکت باش با خنده تا بفهمه 

یا بگم خانم صدات بلنده یکم آرومتر با خنده ها البته 

یه جور که بهش بر بخوره ولی بقیه متوجه نشن

تای چیزی میشه ازحقم دفاع کنم همه بمن میگن ساکت باش ولش کن میگن.خسته شدم اینقد بدم میاد باهاش حرف بزن ...

خواهر چون از بس رو دادی بقیه هم پرو شدن فقط از تو میخوان ساکت باشی رو نده مظلوم نباش عزیزم

2706