2737
2734
عنوان

کدوم زندگی رو انتخاب می کنید؟

295 بازدید | 48 پست

سلام من ۲۰سالمه شوهرم ۲۴سالشه شغلش کارشناس بهداشت تو یه شرکت هست ماهی۲۰میلیون درآمد داره 

یه ماشین پرشیا داریم با یه خونه وسط شهر 

اما شوهرم میگه اگه بریم روستا دامداری داشته باشیم هم درآمدش بیشتره هم زندگیمون بهتر میشه 

اما من دوست ندارم زیاد 

می خواد مادرم هم بیاره روستا چون مادرم خونه تنهاست 

خونه پدربزرگ من تو روستا دیوار به دیوار پدربزرگ شوهرم هست میگه دیوار رو خراب می کنیم ۳تا خونه باهم باشن 

زندگیمون هم خوب میشه هم مادرت از تنهایی در میاد 

میتونه با زندگی تو روستا یه خونه بزرگ تو بالا شهر بگیره با به ماشین مدل بالا آخر هفته هم میایم شهر تفریح و غیره 

به نظرتون قبول کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید مگه خاله بازیه دیوارو ور داریم زندگی کنیم 

دنبال درد سرین موقعیت الانتون که صد درجه بهتره

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2731
ببخشید مگه خاله بازیه دیوارو ور داریم زندگی کنیم  دنبال درد سرین موقعیت الانتون که صد درجه بهت ...

منم همین رو میگم اما درآمد اون کار میگه بیشتره

خودش هم خیلی علاقه داره 

2740

موقعیت الانتون از اون شرایطی که شوهرت میخواد ایجاد کنه و خونه ها بچسبه به همدیگه و حرف بره و حرف بیاد، خیلییی بهتره 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
به قول خودش میگه میخواد روستا رو پیشرفته کنه تا زندگی راحت تر بشه 

عزیزم اولا که هرکاری کنی روستا امکاناتش مثل شهر نمیشه می‌دونم الان خیلیا میان رپلای میکنن و میگن روستاها پیشرفته شدن ولی واقعا اینطوری نیست مگه ما چندتا روستای آباد داریم تو ایران ؟بجز روستاهای توریستی که یه کم وضعیت بهتری دارن اونم بخاطر توریستی بودنشون 

روستا یه محیط خیلی کوچیک هست و تقریبا هیچ خصوصی نمیتونی داشته باشی متاسفانه 

موقعیت الانتون از اون شرایطی که شوهرت میخواد ایجاد کنه و خونه ها بچشبه به همدیگه و حرف بره و حرف بیا ...

آره منم موافقم

دوری و دوستی 

احساس میکنم اگه خونمون نزدیک مادرم و پدربزرگش باشه دردسر میشه

اصلا با روستا کاری ندارم

اینکه میخواد ۳ تا خونه رو باهم قاطی کنه و...

ب هیچ وجه قبول نکن

ب مرور زمان روتون ب روی هم باز میشه

و هزاران مشکل بوجود میاد

در ثانی کار دامداری  کار هر کسی نیست

اگر ضرر کنه، یا ورشکست بشه

زندکی تون داغون میشه

عاشق Moderntalking هستم😍😍😍........... 

نه عزیزم مردم پیشرفت میکنن شما میخوایین پس رفت کنید 

بگو دامداری بزنه بره و بیاد اخر هفته ها هم میرین روستا توی خونه روستاییتون میمونید و تفریح میکنید

جدا از اون هم کی میره با دیگران زندگی کنه ک ایشون فمر زندگی دسته جمعیه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706