2733
2734
  1. سلام من هفته 22 بارداری هستم رفتم دکتر صدای قلبش رو.که شنید گفت نامنظم هست و برم اکو
  2. رفتم اکو قلبش سالم بود اما دو به یک میزد دکتر بهم گفت فوری برو بستری شو 
  3. اما بیمارستان رفتم گفتن برای هفته 22 کاری نمی تونیم انجام بدیم و بستریم نکردن و ارجاع دادن به متخصص زایمان های پرخطر 

حالا چکار کنم 

بنظر شما خطرناکه 

کسی تجربه ای نداره؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا گفتن کاری نمیکنیم؟

ینی منتظر باشی هرچی شد شد؟

کدوم دکتر  احمقی بت گفته نمیشه کاری کرد

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2742

آخی عزیزم نگران نباش انشالله هیچی نیست

ولی درک نمیکنم یعنی چی بیمارستان گفته کاری نمیتونیم بکنیم؟؟؟؟؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738

والا می گفتن الان باید مانیتور بشم طبق نظر دکترم 

می گفتن شما مانیتور هم بشی، ما کار خاصی برات نمی تونیم انجام بدیم 

مانیتور شدن برای جنینی خوبه که اگر متولد شد زنده بمونه 

بعد در تخصصمون هم نیست که بهت دارو بدیم 

حالا پنجشنبه باید برم دکتر متخصص بارداری های پرخطر 

اگر ایشون هم تشخیص بستری داد، بستریم می کنن

دعا کنید تا موقع مشکل ضربان قلبش مرتفع شه 

عزیزم میشه بگی کجا رفتی برای اکو قلب جنین؟طبق تجربه میخامراهنماییت کنم، منم شرایط شما رو داشتم دقیقا چند هفته بعد کاملا برطرف شد ولی بعد تولد اصلننن مشکلی نبود، حتی بعد از تولد هم دوباره دادم و خداروشکر سالم بود پسرم، امیدوارم بخونی

ان مع العسر یسری... 🌸
عزیزم میشه بگی کجا رفتی برای اکو قلب جنین؟طبق تجربه میخامراهنماییت کنم، منم شرایط شما رو داشتم دقیقا چند هفته بعد کاملا برطرف شد ولی بعد تولد اصلننن مشکلی نبود، حتی بعد از تولد هم دوباره دادم و خداروشکر سالم بود پسرم، امیدوارم بخونی

من قم هستم و قم رفتم اکو دکتر هم.میگه امکان داره خودش برطرف شه امکان داره بعد تولد برطرف شه امکان هم داره بعد تولد نیاز به عمل پیدا کنه 

نمی دونم خیلی گیج شدم اصلا نمی فهمم چرا باید اینطور شه چند روزه همش میرم دکتر همونطور دو به یک میزنه اما دکترا میگن نیازی به بستری نیست چون کاری نمیشه برات انجام داد 

شما توی چند هفتگی این مشکل برات پیش اومد؟ 

ببخشید دیر جواب دادم دیروز اصلا نمی تونستم وارد نی نی سایت شم

من قم هستم و قم رفتم اکو دکتر هم.میگه امکان داره خودش برطرف شه امکان داره بعد تولد برطرف شه امکان هم داره بعد تولد نیاز به عمل پیدا کنه نمی دونم خیلی گیج شدم اصلا نمی فهمم چرا باید اینطور شه چند روزه همش میرم دکتر همونطور دو به یک میزنه اما دکترا میگن نیازی به بستری نیست چون کاری نمیشه برات انجام داد شما توی چند هفتگی این مشکل برات پیش اومد؟ ببخشید دیر جواب دادم دیروز اصلا نمی تونستم وارد نی نی سایت شم

آها راستی یادم رفت بپرسم وقتی بدنیا اومد وزنش اینا چطور بوذ

سلام، من هفته بیست وهشت اين اتقاق افتاد، من اون موقع تهران بودم و بیمارستان شهید رجایی که مرکز قلب بود اکو دادم، و هفته سی و دو هم کاملا بر طرف شد، پسرم هم موقع زایمان وزنش طبیعی بود، الان هم ماشالا دو سال و نیم از اون روزا میگذره و من فقط غصه روزهایی رو میخورم که با استرس خرابشون کردم، ايشالا برای شمام هیچ مشکلی نیست

ان مع العسر یسری... 🌸
2706