2737
2739
عنوان

بیاین بگید حق با منه؟

80 بازدید | 10 پست

بچه ها ما برای عید تصمیم گرفتیم کنار خاله وسطیم باشیم که تنها هم هستش اتفاقا رابطه خوبی هم داریم و بگم که خاله 37سالشه و مجرد هم هست

من و خواهرم و برادرم از شهرمون حرکت کردیم و اومدیم خونش و.... 

ادامش رو پایین میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز رفتیم خرید وسایل هفت سین و وقتی برگشتیم قرار شد خاله با خواهرم که 13سالشه میز هفت سین رو بچینن تصمیم گرفتن که شمع های ساده رو اکلیلی بزنن که مثلا یکم قشنگ بشه تو این بین خاله که اسمشو میزاریم زهره کلی گفت اونطوری کن، اینطوری کن و.... 

واقعا کلی غر زد و نمیفهمیدیم چشه

2728

بعدش شروع کرد به خواهرم که دندونات شبیه دندونای گوسفنده و این چیزا البته با شوخی و خنده میگفت که خواهرم گفت خاله ببخشید این اخلاق درست نیست خانمم بهش برخورد و خودشو میگرفت بعد که کارشون تموم شد خواهرم اومد پاشه که پاش خورد به کاسه سماق و سماق چپه شد البته غیر عمدی😕

خاله هم کلی بچه رو به فحش کشید و گفت الان حقته که از خونه پرتت کنم بیرون😢😐

الان چیکار کنم؟ واسه چی اینطوری کرد؟ 

حق داشت؟ 

بعدش شروع کرد به خواهرم که دندونات شبیه دندونای گوسفنده و این چیزا البته با شوخی و خنده میگفت که خوا ...

نمیخواداونجاباشین بنظرم قشنگ برین خونه ی خودتون بیشتربهتون خوشمیگذره عزیزدلم

2738
بعدش شروع کرد به خواهرم که دندونات شبیه دندونای گوسفنده و این چیزا البته با شوخی و خنده میگفت که خوا ...

نه اصلا حق نداشت وای چقدرحرصم گرفت شماهرچی باشه مهمونشین رسمایی احترامی کرده