2737
2739
عنوان

من کنکور دارم و روزه میگیرم

170 بازدید | 11 پست

البته تا امروز گرفتم و نمیخوام از فردا بگیرم  چون همه میگن که چون کنکور فقط درس بخون ولی من دلم نمیاد نگیرم ولی وقتی میگیرم خیلی از درس عقب میمونم مغزم هنگ میکنه و کند شدم بعد از اینور د جواب این سوالم یه چی دیدم نمیفهمم یعنی چی اخه یه طوریه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ولی بگیری خوبه ها 

ازافطار تا سحر بخون

یابعدسحر شروع کن بخون تا ظهر 

همون خدام کمکت میکنه

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2731
ولی بگیری خوبه ها  ازافطار تا سحر بخون یابعدسحر شروع کن بخون تا ظهر  همون خدام کمکت میک ...

میدونی اصلا سردرد میگیرم از اونور روز نمیتونم بخوابم ۳ روز سعی میکنم روز رو بخوابم شب بخونم نمیتونم بدنم و مخ ام نمیپذیره 

2740
اعصابم خورده  شده اصلا کنکور نمیدم

عزیزم حوصله کن راه حل پیدا میکنی به امید خدا.

برات آیة الکرسی میخونم عزیزم ان شاالله موفق باشی 🌸

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

دوتا کار میتونی بکنی

یا شب خون بشی، از سحر تا ظهر بخوابی و بعدش بخونی

یا بعد سحر که انرژی داری بخونی ،ظهر بخوابی یه ذره خواب شب رو هم داشته باشی

ولی روزه رو بگیر حیفه الکی الکی روزه قضا بشه

منم‌کنکوری ام ولی میگیرم❤️البته به لطف خدا