2737
2734
عنوان

یه ذره حال خووب+اسکرین🥺♥️

743 بازدید | 45 پست

اقاا من هیشکی رو ندارم براش حرف بزنم

ذوق که میکنم میام اینجا میگم 

امشب داشت برای یه پروژه دانشگاه اماده میکرد مطالبش رو 

من اون وسط یه پیام دادم از روی دلتنگی نوشتم :

دلِ من، آشیانه تو♥️

اینقدر قشنگ جوابمو داد که اشکی شدم 

نمیدونم پاداش کدوم کار خوبمه🥺🥺😍

هستین بذارم اسکرین؟

دلم دوست و رفیق میخواست که اسکرین چتامون رو نشون بدم بهشون،ولی ندارم، میام اینجا با شما ذوق کنم،نخندین بهمااا🙃

بذار

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گذاشتی بلایک

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌
2742
چشم  الان میذارم

چشمت سلامت❤️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

چشم بد دور الهی  سرنوشتتون بهم رسیدن و خوشبختی  باشه   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706