2733
2734

یه ساعت برنداصل هست خیلی خوشم اومده میخوام براش بخرم 

ولی خودش ساعت زیاد داره 

موندم بخرم یا ببرم خودش هر چیزی دوست داشت بخره 

هرچی که فکرشو میکنم براش بخرم میبینم اونایی که دوست داره رو خودش بهترینشو داره 

من نمیدونم چیکار کنم😬😬

گفتم از شما نظر بگیرم شاید یه پیشنهاد خوب بود بین نظرات

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

خودت یه چیزی بگیر اصلا خودت نبرش خرید

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

ازش حرف بکش ببین چی ددسداره چی میخواد دیگ اگ موفق نشد خودش ببر خرید

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت یه چیزی بگیر اصلا خودت نبرش خرید

مردا خوششون نمیاد وقتی خودشون هستن پول رو پارتنرشون حساب کنه از هدیه هم خیلی خوشحال میشن 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

خودم دوست دارم براش یچیزی بخرم حالا یا به انتخاب خودم یا به انتخاب خودش 

به خودش باشه که نمیخواد

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2740

ساعتم خوبه. کفشم خوبه اگه سایز پاش رو می دونی

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام