2737
2734
عنوان

معنی این رفتارش چیه ؟

51 بازدید | 4 پست

یه خانمی بود تو یه مجموعه ای از من خوشش اومده بود منم همینطور ولی حتی سلام علیک هم باهم نداشتیم چند ماه پیش از طریق مجازی بهم پیشنهاد ‌داد منم قبول کردم یک ماهی باهم حرف می‌زدیم که من با بی مححلی یکاری کردم رابطمون تموم شد و کاملا تقصیر من بود . ولی نتونستم فراموشش کنم بعد ۶ ۷ ماه دوباره منم از طریق مجازی خواستم باهاش حرف بزنم و کدورت ها بر طرف بشه و یجوری وانمود کرد انگار که با کس دیگه ای تو رابطه اس منم بیخیال شدم تا الان که بعد دو ماه دوباره شروع کرده به نخ دادن و من واقعا نمیدونم چیکار کنم . از یه طرف غرورم اجازه نمیده پا پیش بزارم از طرفی الان بعد ۹ ماه نتونستم فراموشش کنم 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پسری ک 

شما پسرا چتونه؟؟؟؟ طرفو دیونه میکنین میذارین میرین بعد دوباره سرکلتون پیدا میشه زندکیشو جهنم میکنین اه 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731

مردی یا زن /؟اگر مردی چرا زدی زن 

اگر زنی من اطلاعی از این روابط ندارم

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا