2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من فکر کنم 6ماه طول کشید با اینک هر دو امتحانو بار اول قبول شدم خیلی شلوغ بود یک ماه طول کشید کلاسای آیین نامه شروع بشه یک ماه دیگم طول کشید کلاسای شهری شروع بشه 40روزم طول کشید واسه آزمایش چشم و اینا ی مقدار چشمام ضعیف بود گفتن 40روز طول میکشه جوابش بیاد ک نیازه عینک بزنی یا نیاز نیست خیلی این ور اون ور رفتم بخاطر چشمم🤦‍♀️🤦‍♀️هی میگفتن برو بیمارستان برو فلان چشم پزشکی برو فلان درمانگاه

2731
چقدره حدودا

۴ ملیون و ۱۰۰ فقط هزینه اولیه بدون هزینه آزمون و اینا  هر بارم‌که آزمون شهری رو بیوفتیم برات جلسه اضافه می‌نويسن که هزینه اونم ۳۰۰ ایناس حدودا و کلا برات حدودا ممکنه تا ۵ تومن آب بخوره 

2740

پرس و جو کن ببین آزمون آیین نامه و آزمون عملی شهری رو کجا میگیرن بعضیا آیین نامه رو کلا یه جای دیگه میگیرن که خیلی دوره آزمون عملیم ممکنه جای خودشون نگیرن برای آیین نامه فقط سوالای آزمون رو پیدا کن بخون کافیه قبولی نیاز نیس حضوری بری سر کلاساشون