2737
2734
عنوان

کیا قرص ابو بوست استفاده کردن؟

154 بازدید | 15 پست

و باردار شدن؟

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خوردم قبل آی وی اف ولی ن تنها باردار نشدم آی وی افم منفی شد.بنظرم این قرصها خیلی کمک کننده نیستند ...

یعنی تو ماه اول نتیجه میدن این قرصا؟که بهت داده بودن

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2742
خیلی تعریفشو تو همین سايت خوندم من بعد سالها ناباروری و درمان بی نتیجه بعد عید میخوام این قرص تهیه ک ...

من با پیاز درمانی فولیکولم رشد میکنه و خوب شدم چون سه ماه فولیکول نداشتم به خاطر آمپول سینال اف که زده بودم

اینا تحریک تخمک گذاریه همین 

انشاالله دامنت سبز بشه به حق این روزهای عزیز. پیاز درمانی خیلی خوبه امتحان کن با خرما و سیاه دانه

2740
سیاه دونه و گرده نخل خرما مصرف کردم بیفایده بود.  قسمت ماهم اینه

کیت تخمک گذاریت مثبت میشه؟

تا حالا استفاده نکردم.  من ذخیرم پایینه با کلی دارو و آمپول تخمک کشی کردم فقط ۵تا تخمک داشتم ...

چه آزمایشی دادین فهمیدین ذخیره پایینه؟

کیت اگه استفاده کنین مثبت بشه یعنی اون ماه تخمک گذاری دارین 

پیاز دو تا قاچ کن بزار داخل دو تا لیوان آب بجوشه یه رب بعد بزار سرد بشه بخور پیاز حتما زرد پوست نارنجی باشه وگرنه تاثییر نداره با خرما و سیاه دانه از روز اول تا تخمک گذاری اگه خوریزی زیاده از روز سوم یا پنج پریودی

من مصرف نکردم 

اما چند کیلو وزن کم کردم و مکمل های دیگه استفاده کردم دکتر گفت تخمدانات فعاله

اما چ فایده که آندومترم نازکه د همش لکه بینی دارم و مجبورم که قرص جلوگیری استفاده کنم 

در واقعه دردم یکی دوتا نیست

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
من با پیاز درمانی فولیکولم رشد میکنه و خوب شدم چون سه ماه فولیکول نداشتم به خاطر آمپول سینال اف که ز ...

بنظر من این امپول های هورمونی فقط درد و بدبختیه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
من مصرف نکردم  اما چند کیلو وزن کم کردم و مکمل های دیگه استفاده کردم دکتر گفت تخمدانات فعاله ...

منم فولیکول دارم ولی ضخامت رحمم ۵با استرادیول و نشاسته و لوبیا سبز زیاد نشد موندم همینجوری

خدایا از تو معجزه میخام  وزن۷۰😍هدف۶۵
منم فولیکول دارم ولی ضخامت رحمم ۵با استرادیول و نشاسته و لوبیا سبز زیاد نشد موندم همینجوری

اصلاح سبک که میکنم فقط روی فولیکولام جواب میده 

من میخوام فرتیل سی ام بخرم کنار این چیزا

2706