2737
2734

از چه سایتی ؟ د ی جی زرگر چی ؟چقدر بهشون اعتماد دارید ؟

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️

من خریدم ، از یکی از فروشگاه هایی بود که تو اسنپ بود ، به صورت قسطی

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عالی 

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
2731

فرم اطلاعات فردی هم مثل شماره تماس و کدملی هم پر کردی درسته؟

فرم اطلاعات فردی هم مثل شماره تماس و کدملی هم پر کردی درسته؟

کد ملی وارد نکردم ، ولی شماره تماس و آدرس پستی و اینارو دادم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
کد ملی وارد نکردم ، ولی شماره تماس و آدرس پستی و اینارو دادم

درسته ،داخل گوگل زدم د یجی زرگر اومد اما تا کد ملی نزنی نمیشه وارد شد منم دیگه بیخیال شدم