2737
2734
عنوان

بچه ها شماها چجوری خوش میگذرونین؟

250 بازدید | 27 پست

مثلا شهربازی میرین ، کافه و رستوران میرین ، لباس میخرین ، سینما میرین ، چیکار میکنین که خوش بگذره بهتون ؟

شماهایی که دوستی ندارین باهاش برین بیرون چیکار میکنین که بتونین بیرون خوش بگذرونین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درس میخونم کتاب میخونم میرم خونه ی دوستام اشپزی میکنیم میخوریم فیلم میبینم اهنگ میزارم میرقصم سناریو میسازم

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
2740

از خرید کردن و خوردن بیشتر از بقیه تفریحات لذت میبرم به خاطر همین بیشترین تفریحاتم این دوتاست بقیه چیزها هم هست ولی کمتر مثل سینما، پارک و ...

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

من فقط یدونه دوست دارم ک اونم زیاد اهل بیرون نیس گهگاهی میریم سینما و رستوران و پارک

با نامزدمم میریم کافه بیشتر و رستوران

مهمونی ها هم ک خونه فامیل 

اینطوری

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65

من الان که تمام خوشگذرونیام با نامزدمه

قبلا که تک فرزند بودم و سینگل و درونگرا عاشق بازی با گربه ها بودم

کتاب میخوندم نقاشی میکشیدم اشپزی میکردم باشگاه میرفتم به صورت جدی، به گلام میرسیدم هیچ وقتم احساس تنهایی نمیکردم کلیم خوش میگذشت بهم

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

نه دوستی دارم نه تفریحی نه جایی میرم نه حتی تنها میزارن برم و کنکورم دارم خیلی مشکلات دیگه هم دارم حالم بده واقعا

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2706