2737
2739

دوتا برادر بودن یکیش چهار سال ازمن بزرگتر اون یکی همسن من بود اونیکی همسن من بود توی هفده سالگی فوت کرد 

اینیکی که 23 سالشه از من خواستگاری کرده البته بین خودمونه کسی نمی دونه نمی دونم چیکار کنم 

احساساتم نسبت به دوتاشون خیلی فرق داشت اونیکی که فوت کرد رو وقتی میدیدمش هیجانی میشدم 

و احساساتم نسبت به اونیکی نمی دونم چجوری توصیف کنم چون توی بچگی فوت کرد البته هیفده سالش بود همسن بودیم با برادر کوچیکترش 

ولی وقتی تصور میکنم بازم نمی تونم از حد خواهرانه فرا تر برم 

بعد از مرگ برادرش احساساتم نسبت به این یکی قوی تر شده میترسم واقعا میترسم بهش مثل برادر فوت شدش نگاه کنم 

دوسال میگذره از فوتش ولی من هر شب کابوسشو میبینم همش دارم دنبالش میگردم و وقتی پیداش میکنم میبینم اون نیست برادر بزرگترشه 

جزییات بیشترشو خواستید بگم ولی توی تاپیک قبلیم هست 

لطفا مشاوره ای چیزی کمکم کنید

اهههه من رمان اینو خوندم😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مشاوره نمیخواد که

با فامیل وصلت نکن حتی اگه اون برادر فوت شده زنده بشه و خواستگاری کنه

با فامیل وصلت نکنید عزیزانم

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
2740
چرا واقعا انقدر بی اعتمادید 

بی اعتماد نیستم 

درست بخون چی نوشتم 

منظورم این بود یه رمانی بر همین مبنی خوندم

شما چرا میخوای گارد بگییری؟

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
شرمنده تاپیک قبلی گفته بودن رمان میگی و چرت وپرت  شرمندم ببخشید ،

فداسرت عزیزم دشمنت شرمنده شاید من منظورمو بد بیان کردم❤