2737
2734
عنوان

جاری شیطان پرست و بیشعور

390 بازدید | 16 پست

جاری من سیرجان زندگی میکنه بعد خیلی پولدار و لوس اینا هستن هروقت میان کرمان میاین خونه ی من بعد بحث نماز و اینا میشه میگه من نماز نمیخونم هیچی از خدارو قبول ندارم ماهم به اعتقادش احترام گذاشتیم بعد رفت سیرجان خونه ی خودش بهم پیام داد به تو گوه خوریش (ببخشید اینو میگم) نرسیده که من نماز نمیخونم تو کارای من دخالت نکن سمانه (اسم خودم) بع تو ربطی ندارع کی نماز میخونه کی نمیخونه نمیدونم چی جوابشو بدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر بی شخصیت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

از کجا فهمیدی شیطان پرسته؟🤣🤣

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740

بنویس ولی به تو خیلی اومده😉

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اگه میخوای خیلی بسوزه 

و به خودت احترام بگذاری 

اصلا جوابشو نده 

در شان خودت نبین جوابشو بدی

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
از حرفی که میزنه (شیطان کار خوبی کرد حرف خدارو قبول نکرد)

ولش کن .اصلا باهاش دهن به دهن نشو ،خیلی خطریه 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
شوهرش بحث رو شروع کرد

پیامهاش رو برای شوهرش بفرستید و بگید جوابگو باشه کلا در مورد مسائل اعتقادی تو جمع نباید حرف زد اینا شخصیه و به کسی مربوط نیست

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2706