2733
2739
عنوان

از دیشب تا الان هیچی نخوردم…

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 28 پست
به زور بخور بالا بیار معده با خوردن یه لحظه هم بمونه ویتامین رو جذب میکنه

روی زبونم میزارم خیلی ببخشید ولی عوق میزنم😭چند بار ب زور خوردم ولی ب ثانیه نکشیده برگردوندم 

ولی پاییز وقتی پاییز بود ک زیر نیمکت مدرسه یواشکی نارنگی پوست میکندیم و یهو کل کلاس بوی نارنگی میگرفت (: 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه چیزیش نمیشه.‌حتی شده از مغز استخون خودت استفاده میکنه. خودت ضعیف میشی. خدای نکرده دندونات ...

وای مرسی دورت بگردم❤️

ولی پاییز وقتی پاییز بود ک زیر نیمکت مدرسه یواشکی نارنگی پوست میکندیم و یهو کل کلاس بوی نارنگی میگرفت (: 
2728
نمیدونم منم نه ماه بارداری فقط میتونستم روزی یه بستنی شکلاتی بخورم.ایشالا که بهتر بشی

مرسی فداتشم 

نون سوخاری بخور نون خشششک و برشته بهتر میشه خورد. من یذره نمک میخوردم بهتر میشدم

نمک و امتحان نکردم مرسی فداتشم

2740
متم اینطور بوذم بزادرم برام گنجشک میخرید کباب میکرد میداد اونو دوست داشتم من دردوران بارداریم برادرم ...

عزیزمممم🥲وای من دارم دیوونه میشم دارم از تشنگی میمیرم و آب نمیتونم بخورم 

نمک و امتحان نکردم مرسی فداتشم

خواهش میکنم.

بوی نارنج و لیموترش و پونه هم حالمو بهتر میکرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️