2737
2734

من پدر شوهرم زحمت کشیده سه واحد خونه داره ودوتا پسر داره یکیشو به ما داده وخونم ۲۵۰ متر بزرگ شیک مادر سوهرم هرروز قربون صدقه عروسا میره پدر شوهرمم همچنین  همه چی با احترانه هیچ دخالتی نیست خونه هام مستقل هست وردی فقط مشترک  من خیلی راضیم بستگی به خودت داره الان من این خونه  شوهرم داره کرایه نمیدیم رهن نمیدیم خیالمون راحته اخرشم به بچه هاش  میرسه  این باعث شده تو زندگیمون جلو باشیم که خونه داشته باشیم پدرشوهرم مادر شوهرم باعث شدن ما تو زندگی جلو بیفتیم الان هم خونه هم ماشین هم خونه دیگه هم قرلر بخریم وکرایه بدیم هیچوقت این لطفی که مادر شوهر پدرشوهرت میکنن خونه اماده زحمت چن سالشونو دراختیار تون میزارن بی منتی نکنین و نیمه پر لیوانشو ببینین من وقتی گفتم یه واحد خونه پدرشوهرم میرم همه گفتن نرو ولی من رفتم الان خیلی راضیممم وخداروشکر میکنم تصمیم درست گرفتم پدرشوهرم مادرشوهرم بهترینن قرار نیست همه بد باشن شما هم با دید باز تصمیم بگیرن نه بخاطر حرف مردم تا تو زندگی پیشرفت کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من نزدیک پدر و مادر خودمم زندگی نمیکنم با اینکه عاشقشونم

بحث بد بودنشون نیست نزدیکی ناخداگاه باعث دخالت میشه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

خودت میگی اونا هم خوبن خدا رو هرروز شکر کن

من مامانم شریک بوده خود بابام جدا شده گفته هرروز زنم اذیت میکنن حرف ۳۰سال پیشه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2740

چون فرهنگ لغات و فرهنگ عبور مرور فرق داره ...

مثلا مهمون خونه مادرهمسر بیاد، شاید انتظار داره برین اونجا و از این دست ماجراها...

ولی این توصیه ها فقط برای تنش های پیش بینی نشده است ...ممکن هست شما بهترین ها را تجربه کنین...

اما بازم من باشم حاضر نیستم یک مجتمع یا یه آپارتمان زندگی کنم( خانواده همسرم خوبن و با فرهنگ)

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بله خیلی بستگی داره به خود اون پدر شوهر و مادر شوهر و ذاتشون و تربیت خانوادگیشون

ولی بقیه به خاطر دخالت‌هایی که خواه ناخواه به وجود میاد میگن من خودم اوایل ازدواج یعنی تا ۵ سال توی خونه‌ای که پدر شوهرم برای ما تهیه کرده بود زندگی می‌کردیم و این باعث شد که تو زندگی خیلی جلو بیفتی البته بعد خودمون خونه خریدیم و دیگه اونجا زندگی نکردیم به خواست خود همسرم

2706