2737
2739
عنوان

مزاحمت دوست پسر سابق دوستم

60 بازدید | 4 پست

یه چند وقتیه با دوستم قطع رابطه کردم و اون موقع ها با پسر عموش دوست بود و چند وقت بعدش پسر عموش ازش درخاست ... کرد برای همین دعواشون شد و مزاحمت براش ایجاد میکرد منم برای اینکه مزاحمش نشه میرفتم پیویشو و فحش و تحدیدش میکردم ک مزاحمش نشه ک از شانس من توی اکانت دوستم هم بوده و شماره منم هم سیو داشته 

بهم پی ام میداد و تحدید میکرد ک اگه مجبورش نکنی بیاد پی و.. یا باز بیای پیویم شمارتو پخش میکنم 

چند وقت بعد درست و شد و دوستمم باهاش کامل قطع رابطه کرد و منم خیالم راحت شده بود ک درست دیروز اومده پیویم و میگه برم با دوستم صحبت کنم ک بتز باهاش دوست شه و دوستش داره و‌.. اخرشم تحدید کرده ک شمارتم هنوز دارم حواست باشه درحالی ک من با دوستم قطع رابطه بودم حالا به خودشم گفتم ولی خیالم راحت نیست به نظرتون چیکار کنم

وای دختر عمو پسر عمو هستن 

پسره خجالت نمیکشه واقعا از دخترعموش چنین درخواستی داره؟😑😑

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742