2733
2739

الان تو تاپیک دیدم اکثرا درمورد ازدواج بودن همسایه مادرم اینا یه خانوم سن بالاس همسن مادربزرگ منه عروسش میگف ک وقتی ازدواج میکنه چندسال بعد شوهرش میمیره بنده خدا پدرشوهر میگ میخوام خودم بالاسر بچه های پسرم باشم برا همین با عروسش ازدواج میکنه 

منم گفتم مگه میشه همچين چیزی گف اره 

تا اینکه یه روز سرکار دینی بحث درمورد محارم این چیزا بود من ب معلممون گفتم 

ایشون گفتن اینکار گناهه گفتن هیچوقت ب روشون نیار حداقل اینطوری گناهش کمتره 

من میگم مگه میشع تو کشور اسلامی این چیزا رو ندونه آدم حالا میگیم خودشون ندونستن یعنی بچه هاش ک مدرسه رفتن یا نوه هاشم نمیدونن

اخه عروسش هم جوون بود ولی نمی‌دونست ک گناهه 

سبز ماندن در میان این همه ویرانی  ریشه میخواهد ..🌿🌼لایک نکنید لطفااااااااااا با تشکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه جا خوندم پدرشوهر حتی اکه طلاقم بگیری بازم بهت محرمه همیشه🫤

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731

😐😐ایسگا کرده ملتو 

الکی گفته باور نکن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

یا اونی که عقد و میخونده هم ندونسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
اصلا ثبت احوال نمیزارع  این چرتا چیه😐

بخدا جدی میگم همسایه مامانم ایناس

سبز ماندن در میان این همه ویرانی  ریشه میخواهد ..🌿🌼لایک نکنید لطفااااااااااا با تشکر🙏
2740

فکرنکنم مشکلی داشته باشه

تا ابد که محرم نیستن... وقتی شوهره مرده خب محرمیتش با پدرشوهرشم از بین رفته دیگه.

البته من مطمئن نیستم از مسائل دینی زیاد سر درنمیارم

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
من یه جا خوندم پدرشوهر حتی اکه طلاقم بگیری بازم بهت محرمه همیشه🫤

منم تعجب کردم 

پدرشوهر محرم ابدیه حتی اگه طلاق بگیری یا شوهرت بمیره همینطور مادرزن. چرت گفته. خود محضر و ثبت احوال نمیذارن

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2706