2733
2734

کسی از راهی نتیجه گرفته به اشتراک بزاره دختر من 15 ماهشه ولی سرش نسبتا خالیه و موهای بسیار نازک و شکننده داره   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای جان فدای کله ی قشنگش برم من😅🥰😍ووووششش نفس خاله

زوده از الان نگران نباش

سه سالش که شد دائما تا بزرگسالی براش روغن نارگیل بزن

بعد خودش رو عادت بده بزنه

روغن آرگان هم خوبه

ولی الان اذیتش نکن

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 

عزیزم من بادامو پودر کردم دادم و مولتی ویتامین سانستول زینگ پلاس میدم 

بچه های من نارس دنیا اومدن کچل بودن اینارو دادم الان ۱۵ ماهشونه خیلس خوب رشد کرده 

https://like.timefriend.net/17104097063508730

بهتر هرچی میخوره میره به تنش نه رو موهاش... کم کم خوب میشه نگران نباش، من موهاش پرپشته و رشدش زیاد همش باید بچینم مثل کلاه میشه روسرش

تازه یه دفعه ماشین کردم ولی بچم خیلی زشت شد.. سر دوماه دوباره پف کرد رو سرش بردم آرایشگاه الان دو ماه نشده بازم تو چشمشه... لَخته نمیشه با گیره و کش بست

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2740
جدی خوبه دیگه موی پرپشت

نه به خدا همش عرق میکنه، سرش میخارونه، تو حموم نمیذاره بشورم، چون باید زیاد بشورم که تمیز بشه... بعدم زود به زود بلند میشه اینم نمیذاره بچینم با هزار ترفند باید ببرم آرایشگاه یا خودم بچینم کج و معوج😂😂

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹