2733
2734
عنوان

شما بجای من بودید ناراحت نمی شدید؟

163 بازدید | 18 پست

خیلی ناراحتم همیشه خانواده ی همسرم طلبکارن!

پدر من کارمنده سال ۹۶  با هزار زحمت هفتاد تومن جهزییه و ۳۰ تومن پول پیش رهن خونمون رو داد یعنی خودشو صفر کرد بخاطر من

حالا که میخوایم خونه بخریم پولمون کمه خانواده ی همسرم حتی یک ریال از اول بهمون ندادن، پریشب میگن آقات ( دقت کن با همین لفظ) چرا کمکتون نمیکنه؟! در صورتیکه اگه بابام داشت حتما حتما کمک میکرد و نیازی نبود اینا تز بدن  بابای بیچارم  دیگه بازنشسته شده همش میگه شرمندتونم که نمیتونم کمک کنم 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
خودشون کمک کردن؟

خدا گواهه حتی یک ریال از اول زندگیمون هیچ کمکی نکردن 

فقط هر شرایطی بوده تز میدن از بابات بگیر از داداشت بگیر

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

خانواده شوهر منم اینجورین 

معلومه که ناراحت میشم 

ولی کاری از دستم بر نمیاد 

یک قرون کمکمون نکردن بعد به من میگه فلانی رو دیدم بهم گفته چرا بابای عروستون کمک پسرتون نمیکنن ؟ 

یکی نیست بگه خودت این وسط یک قدم برنداشتی برامون 

حالا بابای منو مبمی که همه چی خریده و ده برابر کمک کرده ولی الان پولی توی دست و بالش نیست 

رک باش بگو آقام آقایی کرده ۶ سال پیش کلی واسه رهن خونه ای که وظیفه همسرم بوده کمک کرده . بنظرم شما هم اگر میتونید کمک پسرتون کنید راه دوری نمیره حداقل سرش بالا باشه بگه خانواده منم کمک کردن

بگو ب همون دلیل ک شما کمک نمبکنید

آخه اینا دارن و نمیدن ولی بابای من واقعا الان یک میلیارد نداره که بده

2706