2733
2739
عنوان

پسرم هرروز از ۶صبح بیداره

484 بازدید | 40 پست

دیروزو‌امروز مهد نرفته روانیم کرده نزدیک ۴سالشه هرروز ۶بیداره اینقدم نق میزنه گریه میکنهه از صبح ده بار یه کتابو خوندم بازی کردم تازه ساعت۹ صبحه هرچی میگم یکم باخودت بازی کن نمیکنه بشددددددددتتتت مردم ازارو خرابکاره هرخانه بازی هم زنگ‌میزنم بسته س همه خوابن دیگه واقعن نمیدونم دیگه چکار کنم حداقل یه نهار بپزم خیلی خستم از مادر بودن😞اکثر اوقات از اذیتاش گریم میگیره

سلان 

ماگ سفالی شکسته رو‌ کجا ببرم تعمیر میکنن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بچه منم سحرخیزه، چاره‌ای نیست باید ما باهاشون هماهنگ باشیم، شوهرم میگه آخه کدوم اسکلی ۷صبح بیداره که ما اینموقع صبحونمون هم خوردیم😂

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738

دیوونه 😂 خدا حفظش کنه 😍😍 عاشقش شدم 

خدا بت صبر حوصله و قدرت بده دختر 

مادر بودن خیلی سخته 

مامانم با داشتن دو تا دختر ۱۷ و ۲۲ ساله بعضی وقتا از حرص زیاد گریه میکن 😂 فرق نمیکن چن سالشه مادر باشی همینقد تا آخر عمر بیچاره میشی 😂 عوضش میش امید زندگیت 😍

من دخترم‌۸ ماهشه شب میخوابه خداروشکر ولی صبح ۷بیذاره اگر زود بخوابه ک ۶

انقد گریه کردم از سختی هاش 

همش میگم ایندهمه زن این همه سختی رو داشتن؟!! چطور اخه؟! اونم چنتا بچهههههه

ناخن کار نی  نی سایت 💅
عزیزم کاش عادتش می‌دادی تنهایی بازی کنه نقاشی بکشه یه کفگیر پلاستیکی بده دستش حبوبات بریز بگو آشپزی ...

بخدا هرکار میکنم عادتش بدم دو دیقه بازی کنه من خبرمو یه صبحانه بخورم اصلنننننن حاضر نیس اینقد نق میزنههه خیلی عصبیم 

2706