2733
2739

من خودم تک دخترم و مامانم نمیزاشت دست به هیچی بزنم از بچگی بند کفشمم میبست تا الان ک متاهلم همیشه نگرانه همیشه باید از زندگی متاهلیم حرف بزنه منم ناخوداگاه بدیای شوهرمو میگم چون شوهرم شغل نداره واقعا خانواده مم حق دارن ۷ سال گذشته دل به کاری نمیده همش امروز فردا میکنه ولی میگم کاش دختر مستقل و قوی بار میاورد بعد ازدواجم کار بهم نداشت میزاشت خودم گلیم مو از آب بکشم خودم قلق شوهرمو دستم بگیرم ولی وابسته م انگار محبت و دلسوزی خانواده مو میخوام الان پسرمم داره وابسته م میشه لیوان آب شم باید بدم دستش دلم میخواد از الان مستقل بار بیارم تازه دیرم شده زودتر از اینا باید روش کار میکردم حیف آنلاین شاپ دارم و شوهرمم بیکاره همیشه درگیر کارمم از حالا به بعد دلم میخواد پیج مو ببندم و به تربیت پسرم برسم سال دیگه میره کلاس اول خداروشکر از بچگی جدا خوابید کنارمون نخوابید از این لحاظ خوشحالم ولی دلم میخواد اتاق شو خودش مرتب کنه زیادم میره مغازه کنار خونه مون دلم میخواد از الان حساب کناب دستش باشه قلک گرفتیم براش نمیدونم الان زوده براش یکم بزرگ تر بشه یادمیگیره مدیریت هزینه هارو یا ن چون خودم اصلا بلد نیستم با اینکه ۶ ساله آنلاین شاپ دارم ولی نمیتونم دخل و خرج مو حساب کناب کنم و خیلی سخته برام در این موردم اگه میتونین راهنماییم کنین برای تربیت پسرمم کتاب یا پیجی چیزی میشناسین ک یاد بده؟ 

ببین از همین الان شروع کن بعش یاد بده اتاقشو در حد توانش مرتب کنه و کارای دیگه... تا دیر نشده بکن چون بزرگ تر شه دیگه نمیشه کاریش کرد 

شوهرتم بگو بره سرکار تو باید الان حواست به بچت باشه و خونه داری و بچه داریتو کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم هفتگی ب داداشم و ابجیم ک میره مدرسه پول میده

ب کوچیکه 100

ب بزرگه 200

دیگه تموم خریدهاش با خودشونه ینی اگه دفتری مدادی چیزی خواستن باید از پول خودشون بخرن

خداروشکر وضع مامانم و اینا خوبه ولی با این روش میخاد بهشون پس انداز و اینده نگری رو یادشون بده

ینی میخان همون روز اول خرجش کنن یا پس انداز کنن

با این روش دوتاشون پولاشونو پس انداز میکنن

و وقتی مبلغش زیاد شد بذا خودشون وسیله ای چیزی میخرن

2731
انلاین شاپ چیه؟ آره هب وقتی میره سوپری براش توضیح بده  بستنی ده تومن من مثلا  روزی هزار ...

خرید از نرکیه 

۶ ساله شب و روزم شده کار اینقد عذاب وجدان دارم واس پسرم و خونه زندگیم خدا شوهرمو به کار کردن پ و نون حلالل درآوردن هدایت کنه دیگه امیدی ندارم ک کار کنه خسته شدم همش قول میده باز میندازه عقب 

ما گفتیم قلکت پر بشه میتونی اسباب باری بخری چه فایده خوراکیشم میره به حساب شوهرم میخره همش میخوام کنترل کنم کلا با مغازه دار تسویه کردیم باز پسرم میره خوراکی میگیره میاره البته کمتر شده روزی یکی دو بار میره یچی میگیره قبلا زیاد میگرفت 

خرید از نرکیه  ۶ ساله شب و روزم شده کار اینقد عذاب وجدان دارم واس پسرم و خونه زندگیم خدا شوهرم ...

خب مگه برای بیرون رفتن اجازه نمیگیره نزار بره 

یسری خوراکی بگیر بزار تو خونه لنگ نمونه 

با محدودیت 

آزادی بیش از حد اون استقلال رو میگیره

خودت میخری؟چجوری خرید میکنی؟واردات؟

2740