2733
2734
عنوان

دوستان ی مشاوره بدین بهم لطفا

64 بازدید | 16 پست

سلام شبتون بخیر 

۳ساله سرخونه زندگی هستم و دوبار تنش شدددید مالی داشتیم و بدهی بالا اوردیم و خودمون رو جمع و جور کردیم.(الان تنش دوم رو داریم طی میکنیم و درحال دادن بدهی و قسط تا ۳سال اینده)

بعد این اتفاقات من اخلاقم خیلی بد شده فوق العاده بداخلاق و بهانه گیر و عصبی شدم....همش کلافم حوصله هیچ کس رو ندارم میخام گیر بدم ب همه و قهر کنم برم ی گوشه

بچه دوساله دارم داره اسیب میبنه اونم اخلاقش بهم ریخته

خودم از خودم بدم میاد ولی چی کار کنم...🙁

راهنماییم کنین لطفا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بداخلاق نباش😁

مررسی عشقم😉

واقعا دست خودم نیس زودی امپر میچسپونم ...داغ میکنم

مخصوصا با شوهرم 

مقصر بوده سراین اتفاقات ولی خب چ کار میشه کرد 

من میگم این بدهی زیاد اونم برا من ک زندگی ارومی داشتم برا اول زندگیم خییبلی زیاده

2728
متاسفانه پول رو همه چی اثر میزاره 

الانم با قناعت زندگی معمولی دارم ولی خیلی چیزا رو ک خورد خورد جمع کرده بودم ب باد داد شوهرم 

منم همش سر هرچیزی میخام انگار پاچش رو بگیرم 

در حالیکه تو خود اوج خرابکاریش مث ی ادم شوکه هیچ چیزی بهش نمیگفتم خیلی ریلکس بودم.

الانم با قناعت زندگی معمولی دارم ولی خیلی چیزا رو ک خورد خورد جمع کرده بودم ب باد داد شوهرم  م ...

امیدوارم مشکلت حل شه 

ولی ببخشید جراانقدد به باد میده؟؟

مشکلی داره؟؟؟

بشین توی دفتری داشته هاتو بنویس براشون خدا رو شاکر باش هر روز این لیست رو کاملتر کن حتی از کوچکترین چیزها  خودت رو با مشکلت بمبارون نکن بزار داشته هات هم خودشونو نشون بدن  اینجوری گم کم اخلاقتم بهتر میشه ان شالله  این بالا پایین مالی رو ما هم داشتیم  بهمون دزد خورد انقققدر غر زدم خودخوری کردم ونا شکری کردم تا دور از جون هممه بچه ها بچم مریض شد اونوقت آدم شدم فهمیدم چه نعمتهایی دورم بوده سر یه مشکل مالی که البته بزرگم بود ناشکری میکردم. انگار یکی زد تو گوشم از خواب غفلت بیدارم کرد

2738
الان وضعیت مالی همه خرابه یه چیز عادیه ناچاریم که کنار بیایم اگر به خودمون سخت بگیریم و خودمون رو ...

من وضعم خوب بود ب نسبت با قناعت خیلی طلا و...جمع کردم.ماشین خوب خریدیم

ولی بلند پروازی کرد ...هر دوبار بخاطر بلند پروازیش خوردیم زمین

من صد بار میگم بهش من ب هرچی کمم باشه راضیم  ما روزیمون خوبه خداروشکر 

ولی بازم کار خودش رو میکنه .

خسته شدم از زندگی من خیلی قناعت کردم و جمع کردم ک برا بچم داشته باشم خرجش کنم.

ب باد داد رفت پی کارش😞😞

منم شدم ی زنی ک جمع کرد و جمع کرد اخرش هیچی 

[QUOTE=331935253]امیدوارم مشکلت حل شه  ولی ببخشید جراانقدد به باد میده؟؟ مشکلی داره؟؟؟[/QUOکا

تو کار طلاس ریسک زیاد میکنه یهو چند کیلو میخره یا میفروشه با سر میخوره زمین

من وضعم خوب بود ب نسبت با قناعت خیلی طلا و...جمع کردم.ماشین خوب خریدیم ولی بلند پروازی کرد ...هر دو ...

به نظرم لازمه یه مقدار به خودش بیاد

بگو بهش که با این کارت نه تنها پیشرفت نمیکنیم بلکه بیشتر ضربه میخوریم

سعی کن بگیریش به زبون خوش که به اون چیزی که داره قانع باشه و زیاده روی نکنه

امیدوارم که خیلی زود مشکلتون حل بشه💙💙

بشین توی دفتری داشته هاتو بنویس براشون خدا رو شاکر باش هر روز این لیست رو کاملتر کن حتی از کوچکترین ...

دزد فرق داره عزیزدلم

من شوهرم بی عقلی میکنه فقط از دستش حرص میخورم 

من یک گرم یک گرم طلا جمع میکردم ۲۰۰گرم ی جا ازم گرفت ...

به نظرم لازمه یه مقدار به خودش بیاد بگو بهش که با این کارت نه تنها پیشرفت نمیکنیم بلکه بیشتر ضربه م ...

میگم همش بهش میگه باشه باشه ولی چندماه بعد کار‌خودش رو میکنه 

دوستای خودش بدهیای سنگین ۱۶ میلیاردی بالا اوردین جلو روش هست ولی بازم کار خودش رو میکنه 

حس میکنم ته زندگیم بدبختی بیش نیس 

دزد فرق داره عزیزدلم من شوهرم بی عقلی میکنه فقط از دستش حرص میخورم  من یک گرم یک گرم طلا جمع ...

دزدش اتفاقا از راه بی عقلی اومده بود 😂 

فدای سر خودتو بچه و زندگیت پیش میاد دیگه منم انقددر قناعت میکنم    نمیگم ناراحت نشو ولی قدر خودش  بچه چ گناه کرده 

دزدش اتفاقا از راه بی عقلی اومده بود 😂  فدای سر خودتو بچه و زندگیت پیش میاد دیگه منم انقددر ق ...

من تو اون پولایی ک جمع کرده بودم و پا رو دلم گذاشته بودم خیییلی جاها برا اینده بچم داشتم خونه میخریدم😕

2706