2733
2734

نمیدونم برای اون بود یا نه

تو یه رابطه بلاتکلیف بودم تحت فشار شدبد روحی ، رابطه رو تموم کردم الان خیلی دلتنگما اما آرامش قلبی دارم ،و از بلاتکلیفی نجات پیدا کردم ، اگه معتقد هستید برای رفع طلسم و چشم زخم فایل تحدیر رو دانلود کنید تا چهل روز تو خونه با صدای بلنددپخش شه، من تازه مامانم این کارو کرد و من اصلا اعتقادی نداشتم

آره توصیه شده 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وضعیتم مثل تو بود رفتم کربلا نجات پیدا کردم 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2728

من دو روز گذاشتم امروز موقع ظرف شستن استکان از دست افتاد ریز ریز شد  دیروزم یه مار دراز یهو از در خونه دیدم رد شد  رفت ترسیدیم واقعیتش میگم نکنه تاثیر همین سوره بقره ست 

2740
چجوری چیکار کردی منم انشاالله عید میخام برم کربلا ارامش ندارم احساس میکنم شاسد امام حسین بتدنه برام ...

من نابود بودم 

فقط اون تو ذهن و مغزم بود 

رفتم حرم امام علی اونقدر التماسش کردم نجاتم بده 

خودش همه چیز رو از دل و قلبم شست و بیشتر به خدا نزدیک شدم 

ببین اصلا نجات پیدا کردما 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
من دو روز گذاشتم امروز موقع ظرف شستن استکان از دست افتاد ریز ریز شد  دیروزم یه مار دراز یهو از ...

مثبت نگر باش 

مثلاً به جای اون لیوان میتونست به شما آسیب برسه

یا اون مار وارد خونه تون بشه و ... 

من دو روز گذاشتم امروز موقع ظرف شستن استکان از دست افتاد ریز ریز شد  دیروزم یه مار دراز یهو از ...

میگن اگر خونه طلسمی چیزی داشته باشه که سنگین بوده باشه یه جوری میشه که نتونی ادامه بدی...

فقط شنیدم. 

سعی کن ادامه بدب

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2706