2737
2739
عنوان

مغز یا قلب؟

175 بازدید | 8 پست

من یه دختر نوجوونم

بابا فوت کرده و با مامانم زندگی میکنم

فضای خانوادگی ما به شدت سمی و مردسالارانس 

من میخوام وقتی به سن قانونی رسیدم مهاجرت کنم برم پی زندگی خودم به دور از خانواده و همه کس و خودم باشم اونجوری که دوست دارم زندگی کنم تا حسرت و پشیمونی در آخر نداشته باشم

مادرم همه چیز یک دختر رو توی ازدواج میبینه و فکر میکنه اگه یه دختر همه کاره باشه ولی ازدواج نکرده باشه در اصل هیچ کاری نکرده و به شدت خودش و فامیلای مادری و پدریم مرد سالارن و همین نظرو دارن

البته فضای مرد سالاری توی فامیل و خانواده ی ما خیلی سمیه در حدی که اصن قابل بیان نیس اینجا

مغزم میگه به سن قانونی رسیدی برو پی کار خودت و مستقل شو و جدا شو ازشون وآرامش برای خودت بخر و بدون حرف ها و قضاوت هاشون زندگیتو بکن قلبم دلش برای مامانم میسوزه

اون مشکلات روحی و روانی داره و فقط منو داره یه خواهر بزرگ تر هم دارم که یه ازدواج سنتی مرد سالارانه کرده و اصن دیر به دیر میاد به مامانم سر بزنه

نمیتونم مامانمو ول کنم سر پیری ولی خودم چی؟

برا مهاجرت پول میخواد

من اگه داشتم هبچی بر نمیداشتم و فرار میکردم 

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه میتونی مهاجرت کن ساپورتت میکنن؟

تونستن که میتونم ولی مامانم تنهاس سر پیری دلم نمیاد تنهاش بزارم و برم و کل امیدش منم که فردا ازدواج کنم خیر سرم پسر نداشتش شوهرم بشه:(

تونستن که میتونم ولی مامانم تنهاس سر پیری دلم نمیاد تنهاش بزارم و برم و کل امیدش منم که فردا ازدواج ...

نههههه خودت رو قربانی این افکار نکنی ها اول درست بخون به آرزوهات برس بعد با آدم مناسب ازدواج کن 

مامانت هم نگرانش نباش از پس خودش برمیاد

Maryam::کاربر آقا، درخواست دوستی نده
2740