2733
2734

اولا که خودمم عذاب وجدان میگیرم اینو میگم ولی واقعا خسته شدم دیگه دارم منفجر میشم دلم میخواد دیگه نبینمشون

بچه های عموم از مهر با ما زندگی میکنن منومامان بابام سه تایی شاغلیم  یه مدت مامانم این دوتارو بعد از مدرسه می‌برد محل کارش همرو عاصی کردن اونجا وقتی هم می‌مونن  خونه ما نیستیم خونه رو به گند میکشن من از سرکار میام تازه باید به درس اینا برسم خودمم معلمم از صبح با بچه ها سروکله میزنم میام خونه از دست این دوتا نمیتونم استراحت کنم شاگرد خصوصی هام میان خونه اینا انقدر کرم میریزن نمیزارن بچه ای که میاد به درسش برسه تا نصف شب بیدارن باید به زور بخوابن صبح به زور بیدار میشن جفتشون بیش فعالن دارو میخورن تو مدرسه همه ازشون شاکی ان درسشون هم خوب نیست شلخته ان دوساعت خونه تمیز نمیمونه از هیچ کس حرف شنوی ندارن اصلا حساب نمی‌برن از هیچکی 

بابام اصلا هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه خیلی هم بیخیاله تمام دردسرشون واسه منو مامانمه 

الان عید نه میشه با اینا مسافرت رفت نه میشه دوهفته باهاشون موند تو خونه دیگه حتی نفس کشیدنشون رو اعصابمه 

وجدانی چی کار میشه با اینا کرد که هم ما آدم بده نشیم هم از دست اینا راحت شیم دوتا پسر ۷ ساله و ۹ ساله اند

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دقیقاً چرا از مهر خونه شمان 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740

مادر و پدر بچها کجانن؟ 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
چرا با پدرو مادرشون نیستن؟

باباشون زندانه مادرشون طلاق گرفته

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2706