2737
2734
عنوان

بنظرتون قهر کنم برم؟

273 بازدید | 22 پست

خواهرم تازه زاییده ۵ روزه خواب ندارم همش خونشم کمک میکنم وسایلشو پیدا نکردنی بهم میگه خل و گیج منم واقعا بهم برمیخوره بخاطرش اونقد اسیر و اینور اونور شدم از کارای خودم موندم ولی کلا شخصیتش اینطوریه بهش لطف کردنی فک میکنه وظیفمه فک میکنه جاش رو کله مه قضیه دستمو عسل کنم بزارم حلقش دیگه عین سگ میپره روم آدم نمک نشناسیه مطمعنم فردا روزم برام جبران نمیکنه میشناسمش...

برم خونمون ؟چون هی نیش زبون میزنه دلم میشکنه مامانم پیششه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حالا بذار یکن بگذره بعد بگو میدونم واسم کاری نمیکنه 

اگر کمکش میکنی که بعد کمکت کنه خب اصلا چرا رفتی؟ 

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
2740

اگه مامانت هس نیازی نیست بیست و چهاری پیشش باشی میتونی بری خونت 

ولی الان خواهرت تازه مادر شده آشفته است و هورموناش به هم ریخته زیاد سخت نگیر

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟
دله دیگه بخاطر مامانو خواهر زادم رفتم

خب اگر بی منت رفتی الانم نگو میدونم واسم کاری نمیکنه. 

الانم زحمت خودتو بی ارزش نکن با قهرکردن و بچه بازی... وسایلتو جمع کن برو با روی خوش هم برو

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
2706