2733
2739
عنوان

بعد ۶ ماه برگشت ببینید چی گفت 😭😭😭🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 64 پست
احتمالا پسره عقد کرده بوده با زنه تو یه خونه نبوده یا اینکه اختلاف داشتن جدا از هم بودن. با هم زندگی ...

نه اتفاقا زنش حامله بود. دوستم می‌گفت زنگ میزدم صدای جارو برقی میومد می‌گفت مامانم داره جارو می‌کنه. یا اصلا بدون هماهنگی می‌رفتیم محل کار پسره چون نزدیک دانشگاه ما بود و پسره اصلا مشکلی نداشت. یا هرروز اینا بیرون میرفتن. برا من و دوستمم خیلی عجیب بود. 

نه اتفاقا زنش حامله بود. دوستم می‌گفت زنگ میزدم صدای جارو برقی میومد می‌گفت مامانم داره جارو می‌کنه. ...

زنش ببخشید چه شوتی بوده. شایدم میفهمیده و به دلایلی که ما نمیدونیم براش مهم نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنش ببخشید چه شوتی بوده. شایدم میفهمیده و به دلایلی که ما نمیدونیم براش مهم نبوده

نمیدونم. خیلی سال از اون زمان گذشته ولی بدجوری برامون عجیبه. تازه همش به دوستم اصرار می‌کرد بزار بیام خواستگاری دوستم می‌گفت بزار درسم تموم شه

2728
@dokhi__ehsasi     کجایی تو پیدات نیست ؟؟

سلام حالت خوبه؟

تو اون تایم یه مشکلایی پیش اومد که به معنای واقعی افسرده شدم کل تایم فروردین حالم بد بود، اینطوری نبود که فقط جواب تو رو ندم کلا با هیشکی حرف نزدم، هنوزم افسرده ام و با کسی حرف نمیزنم ولی گفتم بهت خبر بدم

فقط خواستم بهت بگم ببخشید

سلام حالت خوبه؟ تو اون تایم یه مشکلایی پیش اومد که به معنای واقعی افسرده شدم کل تایم فروردین حالم ب ...

با رلت کات کردی مگه ؟ امید

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
2740

از کجا معلوم زن نداره

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
نمی‌دونم ولی خودش اومد پیام داد چرا باز دوباره این شکلی مثل قبل رفت 😔😔💔

مطمعنننننن باش کات کرده با قبلی بعد تو این سه روز اوکی شده دوباره پیداش شده تورو بلاک کرده، مطمعن باش 

عزیزم این کاملاااا مشخصه دوست دختر فاب داره بزار بره گم بشه از اون فاصله گرفت اومد سمت تو دوباره اون برگشت با تو کات کرد تو چرا اصلا جواب این اشغال و میدی 

درخواست دوستی رد میکنم 

تهم بلاکش کن لطفا این یه مریض روانیه، خودم بخاطر همچین روانی دارم چهارماه عذاب میکشم توروخدا دیگه محلش نرار فقط خواسته مطمعن شه که تو هنوز دوستش داری و هروقت بیکار بو بیاد سراغ تو میدونم شنیدن این حرفا چقد ناراحت کننده اس برات ولی دیگه بهش فکر نکن

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2706