2733
2739

۲ سال و نیم توی رابطه خیلی خوبی بودیم و مشکلی نداشتیم ، پسر واقعا خوبی بود !

یهو بی دلیل بی خدافظی بدون هیچچچچ حرفی بلاکم کرد رفت! هرچی پیگیر شدم و غرورم شکست ذره ایی اهمیت نداد رفت !

تا اینکه بعد ۶ ماه اومد خودش پیام داد و حالمو پرسیده و وقتی صحبت کردیم گفت من توی تمام این مدت می خواستم بیام سراغت اما می ترسیدم پیام بدم باهام برخورد بدی کنی و دلم برات تنگ شده بود و همش به یادت بودم و فلان و گفت اومدم که باهم باشیم و من قبول دارم اشتباه کردم و عذرخواهی ام براش کمه داغونت کردم و....

منم گفتم لابد واقعا پشیمون ! 

تا اینکه بعد سه روز صحبت که خیلیم اوکی داشتیم حرف می زدیم باهم (( هنوز توی رابطه نرفته بودیم چون نتونستم بهش اعتماد. کنم دوباره )) که یهو دیدم دوباره بلاکم کرد بدون هیچ حرفی!!!

با اکانت دیگه که بهش پیام دادم گفت وایسا میام بهت پیام میدم نگران نباش ی مشکلی برای خطم پیش اومده و..... چندبار گفت میام پیام میدم و منم حرفا خودم میززم که از اون یکی خطمم بلاکم کرد !!! گفت تا شب میام برات توضیح میدم ولی نیوووومد :))))

حس کردم داره دروغ میگه و زر مفت میزنه ولی حالم اتقدر بعد دوباره رفتنش بد شد که مریض  شدم 😭😭😭😭

دید حالم بده چقدر ولی رفت :))))💔🙂 اصلا نمی‌دونم چرا تونی که میخواست باز بره چرا اومد اصلا؟؟!!!!

خانوما اطغا بگید چیکار کنم چطوری آروم بشم دارم دیوونه میشم از دیروز آروم و قرار ندارم 🥺🥺😔😔😔💔💔

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍

برای بار دوم شناختیش از همه جا بلاکش کن که راه برگشتی نداشته باشه اگه با خط دیگه هم پیام داد باز هم بلاک 

اگه برای خودت احترام قائلی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاکش کن و بشین چندروز گریه کن ولی ب خاطر ارزش خودت ب همچین آدمی برنگرد

نمی‌دونم ولی خودش اومد پیام داد چرا باز دوباره این شکلی مثل قبل رفت 😔😔💔

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
2731
2740
2706