2737
2739
لباسای کهنه یا لباس زیر کهنه استفاده نکردی؟یا لیفت کهنه نیست؟ باید پیش دکتر پوست بری 

نه چیزه کهنه استفاده نکردم اخه داخل گوگل نوشته مشکل هورمونی یا کبد چرب اینجور چیزاس.میگم نرم دکتر عمومی که ازمایش بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چیزه کهنه استفاده نکردم اخه داخل گوگل نوشته مشکل هورمونی یا کبد چرب اینجور چیزاس.میگم نرم دکتر عم ...

اره اینم خوبه یه چکاب کلی برو دکتر عمومی برات بنویسه مشخص میشه میشه اگه مشکل داشته باشی ...تغذیه اتم اگه سالم نیست درست کن از تغذیه هم میتونه باشه

2742
اره اینم خوبه یه چکاب کلی برو دکتر عمومی برات بنویسه مشخص میشه میشه اگه مشکل داشته باشی ...تغذیه اتم ...

مرسی عزیز از راهنماییت فردا میرم دکتر عمومی میگم برای ازمایش بنویسه.همش دودل بودم که دکتر پوست برم یا عمومی ولی عمومی بهتره چون احساس میکنم مشکلم داخلیه چون بهداشتو رعایت میکنم

کبد تنبل ، اختلال گوارش معده ، حساسیت بهاری.  

همه چی امکان داره 

دکتر داخلی و عمومی یه آزمایش بهت میده 

با دو تا قرص و یه کم دوری از فست فود و شیرینب خامه ای و ناپلئونی 😄خوب حوب میشی ، 

حموم رفتی روشو سفت نمال که بترکه ، با یه لیف نرم بشور ، لباس زیرو زیرپوش  رو هم تند تند عوض کن 

لطف حق با ما مداراها کند       چونکه از حد بگذری رسوا کند
کبد تنبل ، اختلال گوارش معده ، حساسیت بهاری.   همه چی امکان داره  دکتر داخلی و عمومی یه ...

عزیز به حساسیت فصل نیست.دوسه ماهه اینطوریه اما اول خیلی کم بود الان داره زیاد میشه.بعد چرکی نیست فقط قرمزو ریزه یا یهو قرمزه اما متوسط.من مشکل معده ام دارم همش ورم و نفخ معده دارم واقعا نمیدونم از چیه که یهو اینطوری شدم انشاالله شنبه میرم و ازمایش میدم.حسم میگه مشکلم داخلیه

عزیز به حساسیت فصل نیست.دوسه ماهه اینطوریه اما اول خیلی کم بود الان داره زیاد میشه.بعد چرکی نیست فقط ...

واقعا تاپ میپوشم جلوی همسرم خجالت میکشم خیلی چیزه بدیه.فقطم روی سرشونه هامه و الان کم کم داره به کمرمم میرسه

2738