2737
2734
عنوان

شما باشید میرید مسافرت با خانواده شوهر...

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 65 پست

دعانویست کیهه😑

شمارشو داری

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
البته قبلش نوبت دکتر هم برام گرفته شرایطمو ب پزشکم بگم بهم دارو بده... فکر همه جا کرده 

صحیح

من موندم چرا اینقد باج داده بهت😑

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️
2740
البته قبلش نوبت دکتر هم برام گرفته شرایطمو ب پزشکم بگم بهم دارو بده... فکر همه جا کرده 

بهرحال اشتباه.   شما حساسی کلا.    روانی و جسمی.   نباید با دیگران بری سفر.   

منم یه بار رفتم عین جهنم بود.مادرشوهرم نمیذاشت با شوهرم دوتایی جایی بریم همش اویزون ما میشد.توقع داش ...

😐 منم رفتم اینقدر ننه شوهر یوبس بازی در آورد که دعوا شد همسرم گفت این آخرین بار باهاشون میایم سفر منم گفتم تمام 

دیگه هر جا هم رفتیم نگفتیم 

مثلا شوهرم توجه میکرد به من این آتیش می‌گرفت  ، همش خودشا میزد به مریضی که بهش توجه کنند ی وضعی

در صورتی که به خاطر بچههام مجبور کنم آشپزی کنم چون غذا بیرون را نمیخوردند

خدایی دمش گرم😂😂

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
بهرحال اشتباه.   شما حساسی کلا.    روانی و جسمی.   نباید با دیگران بری ...

دقیقا مخصوصا روانی اصلا داخل جاده برم داخل هواپیما و قطار و هرچی اینقدر وسواس و استرس دارم حالم بد میشع... سعی می‌کنم فقط بخابم 

😐 منم رفتم اینقدر ننه شوهر یوبس بازی در آورد که دعوا شد همسرم گفت این آخرین بار باهاشون میایم سفر م ...

مادرشوهرا اکثرا همینن عروس و به چشم دشمن میبینن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706