2733
2739
عنوان

مامان بابام نمیزارن برم مدرسه

375 بازدید | 30 پست

من دو سال جهش زدم و این دوسال رو مدرسه نرفتم ولی سال اول دبستان و سال دوم دبستان رو رفتم 

وقتی دو سال جهش زدم شدم هفتم

یک سال موندم خونه تا ۱۲ سالم بشه بعد برم

وقتی رفتم عاشق مدرسه شدم چون دوست پیدا کردم و از اون احساس تنهایی که همیشه توی اتاقم توی تنهایی هام می کردم رو دیگه نداشتم

مدرسه با وجود سختی های امتحانش بهشتی شده بود برام که من و دوستام داخلش بودیم. 

ولی بعد از اینکه رفتم مدرسه یکم بعدش مامان بابام طلاق گرفتن و کل خونه دعواس و حوصله ندارن و من فقط دلم می خواد توی مدرسه باشم تا از این همه جنگ و دعوا دور باشم

مامان بابام حرف های غیر منطقی می زنن

منم اعصابم خورد شده

الان دیشب با مامان بابام دعوام شد امشب هم مامانم میگه یکم توی خونه کار کن اتاق منم جمع کن من این همه اتاقتو جمع کردم تو یک بارم اتاقم رو جمع نکردی

من همش اتاق مامانم رو جمع کردم کلی لباساشو تا زده بودم و خوشگل چیده بودم توی کشو هاش

ولی میگه تو هیچ کاری نکردی

عصبی شدم گفتم حرومت باشه هرچی اون اتاقو جمع کردم

شروع می کنخ فحش دادن بهم و مامان و بابام میگن رفتی مدرسه اینجوری شدی دیگه نمیفرستیمت

خودتون رفتاراتون رو عین ادم کنین ببینین من چجور رفتار می کنم

جهشی زدی بعد نرفتی مدرسه؟  وات دا فاک 

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

والا الان انکار مامانت گفته بود اتاق و جمع کنی و ربطی  داشت به اینکه نری مدرسه 

بخدا فقط می خوان من رو دوباره توی اون اتاق زندونی کنن و من تنهایی بکشم

عزیزم اول برو یه دوش اب گرم بگیر

بعد برو تو اناقت یه اهنگ ملایم بزار

امشب بخواب

مدرسه ها هم الان رسما تعطیله دیگه

اصلا اصلا غصه شو نخور

هر وقت دعوا و بحث کردن برو تو اتاقت و دخالت نکن

مادرت باهات جرو و بحث کرد هررررررررچی گفت بگو باشه و فقط دعوا رو کش نده

تو مدرسه هم تا میتونی خوش بگذرون

دوست پیدا کن

درس بخون 

موفق باشی دختر زرنگ

درسته عزیزم. ولی پدر و مادرن دیگه انتظار احترام و محبت دارن از بچشون. شما خانومی کن ازشون عذرخواهی کن سعی کن دیگه دهن به دهنشون نذاری. شاید به خاطر طلاق و این شرایط اعصابشون خورده. حتما ادامه تحصیل بده ولی در انتخاب دوستات دقت کن و تحت تاثیر ویژگی های بد هیچکس نباش. گاهی هم به مادرت بگو اجازه بده من غذا درست کنم. یا من جارو بکشم یا ظرفا رو بشورم. اون بنده خدا هم خسته میشه

والا الان انکار مامانت گفته بود اتاق و جمع کنی و ربطی  داشت به اینکه نری مدرسه  بخدا فقط ...

نه عزیزم ..

فردا صبح بلند شو خونه  رو مرتب کن به مامانتم کمک کن 

مدرسه ام میری حتمن نگران مدرسه نباش 

مامان ک میگی زن بابا منطورتع؟ چون میگی طلاق گرفتن ک

طلاق گرفتن یک امزاش مونده نمیرن بزنن که مامانم هنوز محرم باشه بتونه توی خونه بمونه تا بابام پولاشو جمع کرد یه خونه براش بگیره بعد طلاق رو کامل کنن و بره

2706