2737
2734
عنوان

بارداری و سردرد

73 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

من الان ۳ماه و خورده ای هستم گهگاهی تا حالا سردرد میشدم ولی خودش خوب میشد 

الان دو روزه سردرد شدیدم هیچجوری خوب نمیشه حس میکنم برا کمبود یه ویتامینی هست اما نمیدونم واقعا علت سردردم چیه کسی تجربه داشته؟ 

البته قبل از بارداری به ندرت سردرد میشدم 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسکن استفاده کن

من اخلاقی که دارم مسکن هیچوقت استفاده نمیکنم فقط علت درد رو پیدا میکنم و اونو برطرف میکنم 

شایدم بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخلاقی که دارم مسکن هیچوقت استفاده نمیکنم فقط علت درد رو پیدا میکنم و اونو برطرف میکنم  شای ...

سردرد در بارداری ب علت تغییرات هورمونیه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2740
من اخلاقی که دارم مسکن هیچوقت استفاده نمیکنم فقط علت درد رو پیدا میکنم و اونو برطرف میکنم  شای ...

من سرما خوردم دکتر بهت هم سرماخوردگی داده هم دیفن برو دکتر . آزمایش دفع پروتین و آهن 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
نمیدونم یکماه پیش که آزمایش دادم کم خون نبودم  

شاید ویارت سردرده

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
اسی طول سرویکست چند بود آنتی ، کی میری اونمالی

نمیدونم چند بود کجا مینویسن؟

اونم نمیدونم کی میرم هروقت دکترم بگه هنوز نوبتم نشده ولی احتمالا ۵ام عید به بعد برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چند بود کجا مینویسن؟ اونم نمیدونم کی میرم هروقت دکترم بگه هنوز نوبتم نشده ولی احتمالا ۵ام ع ...

تو برگه آنتی 

2706