2733
2739
عنوان

دخترم میگه من مدرسه نمیرم

260 بازدید | 13 پست

دخترم کلاس اوله میگه من مدرسه نمیرم بعد از عید میگم چرا میگه هیچکس باهام دوست نمیشه هیچکس منو دوست نداره هرکی کنارم میشه باهام حرف میزنه نمیزاره درس گوش کنم منم رفتم یه جا تنها نشستم گریه میکنم همش هیچ دوستی ندارم دوستام مسخرم میکنن نمیدونم جیگرم رو خون کرده از صبح میگه من مدرسه نمیرم دوستی ندارم منم میگم باش نرو میگه دروغ میگی نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر دخترت ۱۲ سال پیش من وقتی کلاس اول بودم :)

خیلی حالشو خوب درک می‌کنم سعی کن باهاش همدردی کنی 

براش توی خونه بهترین دوستش باش

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
2731

حتما حتما حتما ببرش روان شناس کودکان

احساساتی که داره منشایی داره که با صحبت حل میشه،بی توجهی کنی بعدا تو سنین بالاتر درگیر میشه

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

حتما از معلمش سوال کنید

و باهاش درمیون بذارید

یکم مورد توجه معلم باشه بقیه هم میرن سمتش

یا ممکنه معلم درست تر برخورد کنه

گاهی اتفاقاتی میوفته بچه ها بخاطر ترس از اون بهونه میارن نرن یا هر چیز دیگه ای

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کلا تو این سن دوست صمیمی معنایی نداره،پسر منم دوست صمیمی نداره،هرروز با یکیه

نمیدونم بخدا رفتم تو مدرسش ببینم راست میگه دوستی نداره تا من امدم همه امدن پیشش بغلش یه دوست هم پیدا کرد بعد امد خونه دوباره میگه اون دوستی پیدا ‌کردم باهام قهر کرد بخدا از صبح کلافه شدم

حتما از معلمش سوال کنید و باهاش درمیون بذارید یکم مورد توجه معلم باشه بقیه هم میرن سمتش یا ممکنه ...

به معلمش بس که پیام دادم جا به جاش کنید براش اگه میتونید دوست پیدا کنید میگه من جا به جاش کردم خودش با هیچکس دوست نمیشه

به معلمش بس که پیام دادم جا به جاش کنید براش اگه میتونید دوست پیدا کنید میگه من جا به جاش کردم خودش ...

حتما چیزی تو ذهنشه

باهاش بیشتر صحبت کنید

ریشه یابی کنید

بپرسید چرا فکر میکنی باهات دوست نمیشن؟

و چنین سوالاتی

اگر نشد حتما از مشاوره استفاده کنید

از طرف مدرسه نامه میدن و ارجاع میشه

تو مراکز بهداشت هم هست

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دختره فامیلمون امسال کلاس اول رفت. روز اول مدرسه زنگ زدن گفتن حالش خوب نیست ببرین خونه استراحت کنه.  خونه که اومد گفت خانوم معلم انقدر حرف زد سردرد گرفتم حالم بد شد😂 

گودزیلا هستن اینا

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜