2752
2734

تایپک قبلی گفتم ک شوهرم پیام داد و اینا... 

بعد من اومدم خونه باهاش دعوا گرفتم ک آره تو همش منو با بقیه مقایسه میکنی و اینا عصبی شدم زدم به پشتش محکم برگشت گفت یبار دیگ دست روم بلند کنی من میدونم تو رو دادم بهت پرو شدی دیگ من عصبی شدم زدم تو سر خودم. 

دیگ گفتم من نمیتونم با تو ادامه بدم و اینا اونم گفت بهتر گفتم باشه الان به بابات میگم تمومش کنیم باباشو صدا زدم بهش گفتم بعد دعوا بالا تر گرفت باباش هعی میگفت وللش کنید و اینا(کرم اصلی و خودشون میریزن همیشه بعد ک دعوا میشه میگن ما خوبیم) خلاصه من زنگ زدم بابام ک زنگ نمیزدم بهتر بود اومد طرف اینا رو گرفت. 

بعد دیگ من تا همین الان داشتم گریه می کردم شوهرمم چند بار بغلم کرد و بوس کرد. 

اصلا دست خودم نیست نمیدونم چرا یکم سیاست ندارم. 

کاش اول تایپک میزدم بعد جواب شوهرم و میدادم چون دوستان خیلی حرفای جالبی زدن (کاش میگفتم اوف قربونت برم من ک دلت برام تنگ شده الان میام و...) 

اما دیر آبروم رفت جلو خانوادش و بابام😔

فک میکنم افسردگی گرفتم نمیتونم بی توجه و زورگویی بقیه رو تحمل کنم یا همش به فکر خودکشی و مرگم😅

حالم بده لطفا شما با حرفاتون حالمو بیشتر بد نکنید. 

شتاب زده عمل نکن🙃🩶

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
2731

مث منی😐بزنه ب سرم‌ دیگه هی شوهره رو میزنم بیچاره هی تلاش میکنه منو نزنه.جدیدا خودمو میزنم میره رو عصابم زودم بهش نمیرسه به حرفاش☹️نمیتونم فیلم بازی کنم وانمود کنم تز کاراش ناراحت نیستم.سیاستم صفررر

نمیدانم کجا...اما اگر جایی بود...حتما میرفتم🚶‍

زود جوش هستین و سریع از جا در میرین 

سنگین باشین و هنگام حرف زدن فکر کنین 

آرزوی موفقیت 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

بیخیال دعوا وبحث تو همه خانواده ها پیش میاد.از این به بعد تمرین کن کمی صبر کنی برای انجام هر کاری و بهش فکر کنی و تو عصبانیت هیچ تصمیمی نگیری

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.

خدا به دلت آرامش بده. شما دچار خشم هستی چون غصه هات روی هم انبار شده. اگه مشکلاتت رفع نمیشه سعی کن به مشکلات فکر نکنی سرتو با کارای دیگه گرم کن وقتی تنها هستی بدبختی ها نباید مرور کنی اینکار باعث خشم بیشتر میشه.

تمرین کن دعوا درست نکنی سکوت کن چند دقیقه موزیک گوش کن که از مود دعوا بیای بیرون.

خدا به دلت آرامش بده. شما دچار خشم هستی چون غصه هات روی هم انبار شده. اگه مشکلاتت رفع نمیشه سعی کن ب ...

این دوستمون کاملا درست می گن. مثل یک لیوان که با یک قطره لبریز می شه. در ارامش با همسرت حرف بزن. رو کاغذ ناراحتی و مشکلاتت رو بنویس. ببین چه کاری می تونی بکنی

دست خودم نیست هربار دعوا میشه میگم دیگ بدون فکر عمل نمیکنم ولی باز... 

راه حلش تمرین کردنه سعی کن توی عصبانیت خیلی روی خودت کنترل داشته باشی

اینجوری بقیه هم کلی ازت حساب میبرن

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
خدا به دلت آرامش بده. شما دچار خشم هستی چون غصه هات روی هم انبار شده. اگه مشکلاتت رفع نمیشه سعی کن ب ...

دقیقا بابام اومد تو اتاق باهام صحبت کنه گفت این ک چیز مهمی نبوده من فک کردم چی شده 

گفتم بابا غصه هام همین نیست ک تلنبار شده الان زده بیرون 

2706