2733
2734
عنوان

شوهرم من اولویتش نیستم

178 بازدید | 11 پست

باردارم دیشب از کلیه درد داشتم زار میزدم سرشو بلند نکرد ببینه چی شده

الان وقت دکتر گرفتم نیم ساعت با خونمون فرق داره نمیتونم تهنها برم زنگ زدم میگه به من زنگ نزن قطع میکنه

میگه کارمو نمیتونم تعطیل کنم عموی جاریم مرده بود سه روز سرکار نرفتن بابرادراش کار میکنه الان به نظرتون برخوردم چطور باشه باهاش

چقدر بد 🙁💔

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738

دیشب زنگ میزدی آمبولانس میگفتی باردارم کسی نیست پیشم درد دارم 

میذاشتی آمبولانس بیاد معاینه ات کنن . الانم پاشو اسنپ بگیر برو زنگ بزن بگو خودت نمیای مهم نیستی پول بریز کارتم 

بعدشم قبل بارداری همینجوری بود؟ 

نه

وا بعد زنگ میزنی منو ببر دکتر میگه زنگ نزن؟ عجب آدمیه شوهر من چنین حرکتی بکنه چنان از چشمم میفته که بخدا دیگه حاضر نمیشم یه قدم تو زندگی بخاطرش بردارم 

درخواست دوستی رد میکنم