2733
2734

بگو عزیزم

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

داستان از این قراره که دای شوهرم با خانوادش اومد خونه ما ی دختر ۱۷ ساله داره که با شوهرم خیلی شوخی میکرد چسبیده بود بهش هرچی به شوهرم میگفتم بشین یکم دور تر هرچی میگفتم بازم باهاش شوخی میکرد هم دختره هم شوهرم ، بعد چند روز از خونه ما رفتن خونه پدر شوهرم بعدش شوهرم اومد گفت میخوام با داداشم  پدرم دایی‌ام برم باغ ده بار ازش پرسیدم تنها میری گفت آره بعد دیدم دختره استوری گذاشته تو باغ ما بود از اون شب من باشوهرم دعوام شده نه باهاش حرف میزنم نه کنارش میخوابم الان واقعا هم مقصعره هم پرو

2738

شماره دختر گرفته تو تلگرام فیلم می‌فرسته ادیت میزنه می‌فرسته براش ،تو اینستا استوری هم استوری میکنن بعد که دیدم رفته باغ ما دعوا کردیم کل وسایل رو میز شکوند میخواست با صندلی بکوبه تو سر من 

شماره دختر گرفته تو تلگرام فیلم می‌فرسته ادیت میزنه می‌فرسته براش ،تو اینستا استوری هم استوری میکنن ...

چ پررویه طلبکارم هست چ معنی میده با دختر جوون شوخی کنه وقتی متاهله بزن نصفش کن عوضیو

رفته خانواده خودش ودایش برده باغ کلی براشون خرج کرده فقط منو بچهام گذاشته بود خونه تازه دروغم میگفت که من تنها رفتم ،زنگ زدم پدر شوهرم با اینکه میدونستم ازش پرسیدم شما همه باهم رفتین اونم دروغ میگفت ،منم بهش گفتم من همه چیز خودم میدونم چرا دروغ میگی

2706