2737
2739

من کار پژوهشی انجام دادم مقاله ثبت کردم گواهینامه ثبت مقاله هم گرفتم استادن میگه مقاله با سربرگ همایش بگیر حتمن برام بفرس بلد نیستم چکار کنم خیلی گیر میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا مقاله ات رو به همایش/کنفرانس/سمینار فرستادی و گواهی گرفتی، باید مقاله رو توی * قالب مقالات کنفرانس* مینوشتی. اگر ننوشتی برو توی کتابچه کنفرانس و از اونجا بردار مقاله خودت رو.

سربرگ یعنی بالای هر صفحه از مقاله مشخصات کنفرانس باشه

2740

[QUOTE=331721513]احتمالا مقاله ات رو به همایش/کنفرانس/سمینار فرستادی و گواهی گرفتی، باید مقاله رو توی * قالب مقالات ک ...[/QUOT E]

گواهی موقت گرفتم برای همایش فرستادم تماس گرفتم گف گواهی اصلی رو پست کردیم یکم با جزئیات میگی چکار کنم برم انجام بدم استاد دست از سرم برداره

مقاله رو داخل قالب ورد مخصوص اون همایش بردی؟  فکر کنم منظورش همونه. اگه چیزی برات مبهمه از اس ...

آخه پیام داده تو پیام نمیشه پرسید مقاله تایید شد هزینش دادم گوهی موقت گرفتم گفتن گواهی دائمی هم پست کردیم

آخه پیام داده تو پیام نمیشه پرسید مقاله تایید شد هزینش دادم گوهی موقت گرفتم گفتن گواهی دائمی هم پست ...

تا جایی که من می دونم مقاله با سربرگ همایش یعنی مقاله ای که داخل قالب ورد مخصوص اون همایش برده باشی(قالب داخل سایت همایش هست). اون قالب یک سربرگی داره که نوشته همایش فلان تاریخ فلان و رنگ مثلا آبی سبز و... و آرم های دانشگاه و مراکز برگزار کننده همایش رو داره

برای تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات❤
[QUOTE=331721513]احتمالا مقاله ات رو به همایش/کنفرانس/سمینار فرستادی و گواهی گرفتی، باید مقاله رو تو ...

ببین برو توی سایت همایش و کتابچه همایش رو دانلود کن و مقاله خودت رو بردار. اگر هنوز لینک دانلود نذاشتن، با دبیر همایش تماس بگیر و ازش درخواست کن تا مقاله ات رو واست با سربرگ بفرستند.

گرچه خود کنفرانس‌ها یه تمپلیت میذارن همون اول کار که نویسنده ها مقالاتشان رو توی همون تمپلیت (با فونت و سایز و سبک نوشتن خاص) بنویسند که این تمپلیت سربرگ داره خودش 

2706