2733
2739

خواهرشوهرم تازه عقد کرده مانتو و پیرهن سفید و کرمی خریده برا عید

من چیزی نخریدم امسال هنوز،منم که تازه نامزدم باید روشن بپوشم؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا هرچی دوست داری بپوش منم عقد بودم مانتوم مشکی بود با روسری سفید مشکی 

عقده ای بازیه بابا هی سفید

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731

فقط سفید نخر

چون رنگ سفید همیشههه واسه تازه عروسا بوده و منم بدم میومده ک بگن این معلومه تازه عروسه سر تا پا سفید پوشیده 

رنگی هم بخر رنگ روشن با شال یا شومیز سفید ست کن 

خیلیم شاد و شیکه بنظرم

2740
خودمم خوشم نمیاد زیاد😅

😉الهی عاقبت بخیر باشی بختت سفید باشه عزیزدلم 

لباس ک مهم نیست 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
🥲🙏🏻ممنون عزیزم دعا کنید برام به خیر بگذره همش دل نگرانم

ان شالله ک خیره و با خوشی میگذره

2706