2733
2734
عنوان

بی کسی

112 بازدید | 18 پست

الهی به حق این اذان دومین روز ماه رمضان همه کسایی ک ظلم میکنن تاوان بدن کسایی ک باعث نابودی زندگی دیگران میشن اونایی ک باعث بی پناهیه دیگران میشن اونایی ک  زندگی خراب میکنن و اونایی ک با زیون و بدگویی هاشون چ جنگ ها ب پا میکنن و چ دل ها خون الهی همشون تاوان بدن الهی فقط همون شرایط و خودشون تجربه کنن 

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
خدا جای حق نشسته ولی تا اونجایی که از دستت بر میاد خودت باید حقتو بگیری و تلافی کنی.

چه جوری وقتی ن پولی دارم ن پشتوانه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خدا رو حس نمیکنم پس کو کجاس کجاس ک نگاهم کنه دست بکشه رو سرم کجاست پناهم باشه کجاس مگه نمیگن از رگ گردن نزدیکتره کجاست جوابه ظالما رو بده کجاست واقعن 

پس باید کوتاه بیای و سکوت کنی حرص هم نخوری چون زورت نرسیده بسپار به روزگار و خدا

نه وااقعن زورم نمیرسه ولی دیگه توانی هم برام نمونده

من خدا رو حس نمیکنم پس کو کجاس کجاس ک نگاهم کنه دست بکشه رو سرم کجاست پناهم باشه کجاس مگه نمیگن از ر ...

😭😭😭 امیدوارم خدا جواب ظالم رو بده از جمله شوهر من که می‌دونه کسی رو ندارم و جایی رو ندارم و اذیتم می‌کنه 

2740

مکه تو قران نگفته ان مع العسر یسرا ؟نگفته خود خدا بعد هر سختی اسانی براتون گزاشتم پ چرا من هر چی میبینم سختی بدددتر از سختیههه چرا دیگه مگه یه قلب چقد کشش داره چرا پس یه راهی جلوم نمیزاره یه نشونه ای یه گوشه امیدی اخه ادم وقتی کسی رو نداره ب کی پناه ببره وقتی از همه جا و همه کس بریده ب کی پناه ببره

مکه تو قران نگفته ان مع العسر یسرا ؟نگفته خود خدا بعد هر سختی اسانی براتون گزاشتم پ چرا من هر چی میب ...

نه خانواده خوبی نه پدر مادری نه خواهر برادری نه دلسوزی هیچکس و ندارم 

کاش حداقل شوهر دلسوز و با معرفت داشتم

میفهممت فعلا کنار بیا گذر زمان خیلی چیزا رو درست میکنه

عزیزم خیلی وقته گذر زمان بدترش هم کرده فک کن یه نفر و خودت شیر کنی بعد هوابرش داره اون شیر جنگل بشه و تو ضعیف تر بشی و بهت حمله کن و تیکه تیکه ات کنه