2733
2739

خانوما پسرم تازه دو سالش پر شد، از ابتدا بد غذا بود، ولی میخورد حتی کم، ولی با هر مریضی سلیقه غذایی ش تغییر کرد. مولتی هم درست نمیزاره بهش بدم سر سفره همش عق میزنه. فقط نون خالی میخوره. با حله حوله مثل بستنی و چوب شور و پف فیل، موقع خواب هم تو شیشه بهش فرنی میدم، اصلااااااااا شام نمیخوره. نگرانم. کسی دکتر تغذیه کودکان سراغ داره منو از مشکل رها کنه؟ یا شماها راهکاری دارید؟ کمکم کنید خواهشا،😔غصه میخورن پسره غذا نمیخوره 

زن هرگز نمیمیرد تنها از آنچه که هست دست میکشد.......................

شنیدم دکتر کاظم شکیبا  که متخصص اطفاله عاليه  دکتر پارینه حیدری  و کفایی نژاد هم همینطور  هرسه ورامین 

دکتر تغدیه سراغ ندارم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بد غذایی بچه خیلی سخته  مولتی سندرس بگیر خیلی خوبه

اشتها آوره؟ اخه مشکل اینه ک پسر من همششششس گشنس ولی نمیخاد بخوره غذا میبینه عوق میزنه

2742
اشتها آوره؟ اخه مشکل اینه ک پسر من همششششس گشنس ولی نمیخاد بخوره غذا میبینه عوق میزنه

اینطوری نیست لقمه اول و بخوره خوشش بیاد؟ اخه بعضی بچه ها تا غذا رو نخوردن عوق میزنن ولی لقمه اول و میخورن ادامه میدن به خوردن

بله اشتها اور هم هست طعم خوبی هم داره  و اینکه هله هوله بهش نده اصلا شکمشو با این چیزا پر میکن ...

به مدت فقط ران مرغ دوست داشت  ماهی، برنج، خلاصه که همه چی، کم میخورد ولی میخورد. از بعد الله مرغونی ک گرفت این بچه من همه چیز غذایی ش عوض شد. با خوشحالی میاد سر سفره میگه گوشت ولی لب نمیزنه. میگه امکانش هست کم خونی داشته باشه که جلو اشتهاشو میگیره؟ کلافم همش غر میزنه غذا میخاد ولی نمخاید، انقد قر میزنه تا اخر مجبور میشم نون یا پف فیل بدم

2740
اینطوری نیست لقمه اول و بخوره خوشش بیاد؟ اخه بعضی بچه ها تا غذا رو نخوردن عوق میزنن ولی لقمه اول و م ...

تف می کنه بیرون متاسفانه. نگرانشم خیلی 

فکر نکنم برای بد غذایی بچه متخصص تغذیه کاری بتونه بکنه  تو همین نی نی سایت سرچ کن از تجربیات م ...

متخصص تغذیه اطفاله؟ 

به مدت فقط ران مرغ دوست داشت  ماهی، برنج، خلاصه که همه چی، کم میخورد ولی میخورد. از بعد الله مر ...

عزیزم چند وقته که خوب شده مریضیش ؟کمبود اهن هم دلیل کم اشتهایی هست ولی فسقلی گشنشه غذا دوست نداره🤔

متخصص تغذیه اطفاله؟ 

نه متخصص اطفال هست

کارشناس تغذیه، ساره کریمی و میشناسم البته دکتر نیست لیسانس تغذیه است و بیشتر برای رژیم لاغری بهش مراجعه میکنن. یا کسانی که مثلا قند و چربی بالا و… دارن بهش مراجعه میکنن.

عزیزم چند وقته که خوب شده مریضیش ؟کمبود اهن هم دلیل کم اشتهایی هست ولی فسقلی گشنشه غذا دوست نداره🤔

تقریبا دو هفته گذشته، پسر تپلی بود شیر خشک میخورد از، شیر گرفتمش غذا بدم ک نشد شیشیه هم دیگه ول نمیکنه. فرنی با شیشه میدم بهشون. ببین این عق زدنه خبلی بده 

عزیزم تازه خوب شده طبیعیه تا یه مدت بد غذایی 

توی شیشه براش اب میوه بریز شیر پاستوریزه بده 

بعد مریضی بچه ها تا یه مدت از غذا بدشون میاد به مرور خوب میشن احتمالا عق زدنش هم به این دلیله که از غذا بدش میاد ببین چی دوست داره بیشتر فعلا همونو درست کن شربت مولتی حتما بهش بده بدنش ضعیف شده 

2706