2737
2739
عنوان

امسال چی یاد گرفتم از زندگیتون؟

137 بازدید | 14 پست

رسالت هر کس چیه؟میگن آدما به دنیا میان یه رسالتی دارن یه گنجی دارن تو خودشون که باید پیدا کنن،به نظرم اون گنج چیزی جز دوست داشتن خودتون نیس ،وقتی شما خودتون رو دوست داشته باشید دنیا جوری به روال شما می‌چرخه که خودتون یه وقتا تعجب می‌کنید ،ارع به نظرم کسی که خودش رو دوست داره و برای خودش ارزش قائل هست برای خودش برنامه و هدف داره و به هیچ کس اجازه نمیده که از حدش بگذره 💌شما چی شما چه تجربیات به دست آوردید میشه تعریف کنید تا آدم پخته تری باشیم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من اصلا از خودم راضی نیستم،شبها با عذاب وجدان میخوابم ،نه مادر خوبیم،نه همسر خوبی و نه دختر خوبی ،حتی بنده خوبی هم نیستم واسه خدا،حتی امانت‌دار خوبی هم نیستم واسه جسمم

2740
من قشنگ یاد گرفتم نباید بیشتر از کوپن هرکسی واسش خرج کرد چون پیمونه جنبه اش پر میشه  و فوران می ...

دقیقا همینطور هست این اول به این برمیگرده که تو برای خودت ارزش قائل باشی و هر کاری رو برا هرکسی نکنی چون همه شایستگی هم فرکانس شدن باهاتون رو ندارن

دقیقا همینطور هست این اول به این برمیگرده که تو برای خودت ارزش قائل باشی و هر کاری رو برا هرکسی نکنی ...

من اولا  بدون قید وشرط به همه محبت تمام و کمال میکردم بعد یه مدت دیدم این قضیه یه طرفه اس و فقط،منم دارم  انجام میدم. 

من اولا  بدون قید وشرط به همه محبت تمام و کمال میکردم بعد یه مدت دیدم این قضیه یه طرفه اس و فقط ...

دقیقا منم یه زمانی اینطوری بودم فک میکردم باید به همه بدون قید و شرط محبت کرد ولی نه واقعا این اشتباهه🙂👌🏻

2706