2733
2739

کلا موجودی کارتمون ۱۰۰هزارتومنه!پولمونو ندادن طرف واسه خودش داده زمین خریده کیفشو میکنه طرف واسه زن وبچه اش باپول ما داره کیف وکفش میخره اجیل میلیونی میخره پول مارو هاپولی میکنه یکی هم مثل من حسرت میخوره صلوات بفرستید برای اسنکه خُدالعنتشون کنه هرکی پول کارگرو نمیده!

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم برای عید چیزی نخریدم

کباب و آجیلم نخریدیم

کسی رو هم لعنت نمیکنم 

کار خوبی نیست

میگذره امشبم

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 

توزندگیم شده خیلی وقتا حسرت پول بخورم جدآاز پول حسرت بچه هم مونده به دلم 🥺

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
2740

ما هم تمام زندگیمونو دادیم یه تیکه زمین خریدیم به امید خونه دار شدن بنگاه معلملات املاک رفتیم سرمونو کلاه گذاشتن

خوردن و یه آبم روش

هر جا میریم شکایت میگن این بنگاه خیلی وقت بوده پلمپ بوده باز کردن چهار نفرو تلکه کردن و تمام

باید حواستونو جمع میکردین😭

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
با لعنت که چیزی درست نمیشه  یا اداره کار شکایت کنین ازشون یا از خودشون حقتونو طلب کنین حتما

حقمونو خواستیم میگن نمیدیم طرف ما کاری نیست یه اینو گیراوردیم اونم تا پولمونو میخوایم میگه هنینه که هست نمیخوای نیا

تو این نداری بچه نیار عزیزم بچه هزارتا خرج داره تو که با حسرت زندگی کردی یکی دیگه رو هم با حسرت بزرگ نکن

روزی برسد کاش که لبخند بزنم به خودم به روزهایی که گذراندم به تمام این درد ها......
وا عید شد پس کی میخوان بدن که شما برید خرید عجب ادم هایی پیدا میشن

به چه کیون اوناست اخه اونا زن وبچه شون کوفت کنن درد لاعلاج بگیرن اِنءشااَلله!

به چه کیون اوناست اخه اونا زن وبچه شون کوفت کنن درد لاعلاج بگیرن اِنءشااَلله!

نفرین نکن عب نداره مطمئن باش سزاشو میبینه به شوهرتم بگو هی بهش بگه حقوقمو وازیز کن تحت فشارش بذاره چقدر بی وجدانه صاحب کارشوهرت

2706